zubna pasta

Vortex

mic: tu nejde o to aby sme pokapali od zubnej pasty lebo z mrtveho cloveka spolocnost nic nevytrieska,dneska sa narokom robia lieky ktore ti len potlacia priznaky aby sa ti choroba mohla vratit a ty aby si zaplatila zas za nove lieky,vsetko je len o biznise a o tej prisnej kontrole,staci podplatit par ludi alebo sa im povyhrazat

anti pasta

pre pastu: moje zlate na kefke CURAPROX nie je lekarsky krizik ale švajčiarsky znak pretoze te CURAPROX kefky su svajciarskej vyroby zadaj si to do googlu moja.

alubinka

doteraz som pouzivala pastu LACALUT ale najnovsie cervenu ELMEXku :-)
a kefky nielen CURAPROX ale aj MERIDOL su velmi dobre :-)

Mimi323

Ja som použivala Elmex, ale teraz mám Weldeu, sú to výborné pasty bez fluoru a vyčistie tak isto ako tie s fluorom, a myslim že aj lepšie.

memo

ako keby nebolo jedno na co clovek zomrie, existuje tolko pricin smrti ze ked vylucite 100 chorob tak tym nevylucite ani 1% toho na co mozete umriet.. viem ze aj zubari si umyvaju zuby fluoridovymi pastami... ked mi bude pasta vyslovene vadit, tak skusim druhu, napriklad aj bezfluoridovu, takisto ked mi bude zle z mlieka tak ho nebudem pit.. priemerny vek v nasej oblasti stupa, to znamena ze tieto konspiracie a reverzne teorie su sice inspirativne ale nevidim dovod si s nimi kazit naladu a robit zo seba hypochondra.. to urcite nie.. @pasta - daj si poradit zubnym lekarom ak mas pocit ze ti tvoja pasta skodi

sevo

mic: kto myslis, ze sa o tu prisnu kontrolu stara? Kto sa stara o to, na co pozeras v bedni? Kto sa stara o to, co pocuvas v radiu, skole atd? Jasne, treba zvolit kompromis, ktory bude pre teba vhodny a nedovedie ta k paranoidnosti. Ale verit tomu, co ti tlacia do hlavy media a korporacie...je prinajmensom demencia..Odporucam pozriet aj dokument Engame..ten tiez ako tak vystihuje to, co som chcel povedat. Inak kefku pouzivam Curaprox ultra soft, pastu elmex, meridol (ten isty vyrobca) najcastejsie