Smrádok :*)

Príspevok v téme: Smrádok :*)
kolo

Ahojte. V poslednej dobe mám tak trochu nepríjemný problém. Hygienu dodržiavam tak, ako vždy, nenastali žiadne zmeny. Osprchujem sa a povedzme o 5 hodín budem masturbovať, samozrejme, že po každej masturbácii sa dôkladne neumyjem no a môj penis už po nejakých 2 hodinách vyludzuje značne nepríjemný zápach, niekedy sú náznaky cítiť aj bez masturbácie. Všetko je tak, ako aj predtým, no ten smrad prišiel len teraz, mimochodom cca. od času, čo spolu s priateľkou začíname sexuálne žiť..vie mi niekto poradiť čo to môže byť a ako to odstrániť?

coze?coze?

Suhlasim s Milosom a darhy kolo, ved vies v ciom je problem-v neumyti si po masturbovani.zacni si ho umyvat a uvidis/pocitis/prijemnu zmenu:-)a coze??bol moj nick, i ked neregistovany:-(

čože?

Milos M čo tu každého poučuješ. ak sa ti nepáči čo čítaš, tak to nečítaj a hlavne neprispievaj. je to tu dobrovolné, zaobídeme sa aj bez teba.

kamoska

zuzana, veď to je normálne, že aj keď máš partnera, tak občas potrebuješ proste vypustiť paru, a nechceš sa pri tom veľmi namáhať, proste "ľahneš" , urobíš si dobre, a stačia ti na to len dve minúty a môžeš sa sústrediť ďalej na to čo potrebuješ. A aspoň u mňa platí, že čím viac sexu s chlapom mám, tým mám väčšiu chuť na sex a niekedy aj v práci si musím "odskočiť" aby som sa potom vedela koncentrovať na prácu...a to som pritom baba....tak sa nediv chlapovi