vstrebavanie zivin

Príspevok v téme: vstrebavanie zivin
puma127

ahojte,moja dcera sa vidi moletna,ako ona je moletna,ale rozhodla sa ze si zisti ,ako dosaihne slabe vstrebavanie zivin chce byt trvalo chuda ,ze nikdy uz nepribere.neviem ako jej to vysvetlit ze to je hlupost ona ma nepocuva,zmenila sa je menej schudla asi 3kg pytala som sa jej ale zacala som ju zdravo stravovat tak je spokojnejsia,no myslim ze este stale si to stae vyhladava a zistuje ako si znizit vstrebavanie zivin

nevie niekto ake su priznaky?
vstrebavanie zivin maju skot tucnejsi alebo chudsi ludia?

budem rada,ak mi odpoviete na VSETKY OTAZKY ktore som uviedla,bojim sa.Vdaka

dada

SIMONA, presne ako pises.To sa snazi zistit sama za seba.Ja som ju tiez prekukla.Vsak ved ked si to precitate od zaciatku, tak trepe piate cez deviate.vydava sa akoze za matku, potom pise, ze jej dcera ma pri vyske 160cm 36 kil a povedzte, ktora normalna matka by este hladala pomoc u inych, ako by jej anorektickemu dietatu mohla pomoct s nizkym vstrebavanim zivin.Potom daôlej pise, ze je to druha dcera, ktora ma 71 kil.Jednoducho to PUMA pise sama za seba, je to anorekticka a vydava sa akoze za matku.
Apropo, PUMA, tuto otazku si uz dala aj na pana RNG, no bohuzial si u neho neuspela, nedal ti radu, ktoru by si od neho cakala, vypoklonkoval ta slusne a teraz si si zalozila vlasnu temu.Uz len tie tvoje nizke otazky svedcia o tom, ze si chore dieta, neuraz sa.

simona

Ja mam pocit, ze to pise skor jej dcera alebo ona sama chce schudnut a potom ostat stihla, nech zje, co chce. Ona si mysli, ze je asi lahke dostat cloveka z anorexie, potom je velmi naivna.

orgi

Nie ze taka ostane cely zivot. ale ze jej organizmus neznesie ten nedostatok zivin. A moze sa to skoncit smrtou. A ak je chora, tak rodicia vedia len malokedy pomoct.deti vedia krasne klamat.

puma127

myslis vahu?ze ked teraz chudne ze uz aj taka cely zivot ostane?
aj ked jej pomozem dostat sa z anorexie,a bude jest jest a jest?a nepriberie?ci ako si to myslel?

orgi

Tak moze mat aj oslabene vstrebavanie, ved je lahka ako pierko. Ale toto treba riesit u psychiatra a lekara, co sa specializuje na vyzivu, lebo taketo stavy sa neraz koncia smrtou.Nechcem strasit, ale ked sa nieco zanedba, tak sa to vracia tazko spat.

puma127

je to malo,lenze dcera ma ppp nic s nou...a preto nevies ze ci jej nahodou ta nizka vaha narusa vstrebavanie?a ked zacne papat normalne tak nepriberie?

puma127

moletna dcera ma 71kg a ta ma 18rokov o tu sa az tak nebojim,ale obe sa snazia schudnut a obe sa neviem ako dopoculo o tom slabom vstrebavani