Chuti vam lizanie musliciek?-sex

ach

byt ako ostatne baby.. aj by som to spravila lenze co mám robit.. vyholiť sa mi poriadne neda a ked da mam vyražky..chlpky mi rastu aj na vnutornej strane pyskov. ja uz fakt neviem..

hmmmm

vy ste ale... co si sa naučila u neho ohladne fajky? a tak ? daj nam vediet ja sa chcem naučit skor nez by som to robila prvý krat..

vy ste ale stastne baby

Chalani, no tak diky za prispevky. Nie, ja sa nehnevam na neho, aspon urcite nie chtiac, iba ako som si precitala tuto inych chalanov prispevky, vtedy ma to zacalo tak trosku zrat, babska zavist :-D.
Ale v jednom sa nechapeme... Ja to viem na 100% ze on to nema rad, proste nema, a rozumiete, ja nemozem vyzadovat, aby mi to urobil. Aj keby povedal "okey, draha, pre teba vsetko!" alebo nieco podobne, nedokazem to ani ja, lebo viem, ze mu je to neprijemne, a za takuto cenu to nechcem, ani by som si to neuzila. Proste sa s tym mozem rozlucit :-P.

Bla, ten lubrikant inac nie je zly napad, ale vidis, aj ty sam pises, ze nemas problem to urobit frajerke. Ako do frasa, ze ziadny chalan s tym temer nema problem urobit to svojej kocke?

Niekto, my sa inac dost vela rozpravame o takychto veciach, lebo veruze ohladom takychto veci mozu vznikat dost velke nedorozumenia, ale nikdy som mu nepovedala, ze by ma to stvalo. Ale som mu povedala, ze bez jazyka posuvajuceho sa aj inde ako hore, ma to po case prestava bavit :-D, ci nieco take. Urcite o tom prehodim rec, ale naco?:( Proste sa nikam nepohneme, uz aj keby on chcel, lebo ja to nedokazem, mysliet na to, ze on sa tam dole premaha. Ale jednoducho to nechapem. Nikdy by som mu nerozkladala nohy, bez istoty, ze tam dole je vsetko ok. Jednoducho som si ista, ze tam dole vsetko vonia, chuti, ako ma :-P. Ale tak jedno.
Aj tak diky za prispevky, zabudnime :-D

Ja som iba chcela vyslovit jemnu babsku zavist, ako sa ostatne holky maju dobre :-P, ze im to robia chalani s radostou, tak nech si to uzivaju aspon oni, ked uz ja nie :-P.

bla

4 vy ste ale stastne baby:
niesom slepý..ale tak čo by pre teba nespravil keď ty po tom tak túžiš??? ak ťa má rád tak to urobí..kúpi lubrigant s príchuťou alebo hocičo podobné.
ja s tým nemám problém urobiť to frajerke

niekto

v jednom ma ale pravdu povec mu ze po com tuzis porozpravaj sa snim o tom ci mu to je alebo nieje neprijemne

ziadny vstah nevydrzi ked sa partneri nerozoravaju o tom co ich trapi
a z tvojho prispevku mam pocit ze sa nanho kvoli tomu hnevas pritom je dost mozne ze to jeden rozhovor vyriesi ...

vy ste ale stastne baby

Pre "bla". Hlupe poznamky si nechaj pre seba. Precitaj si moj prispevok, ako reagujem a ako rozmyslam a ako "obvinujem" A teraz si precitaj ten svoj vulgarny! Ze v hlavach nasrate. Si ty ale pekny somar :-/. Uch, co nemozem vystat, je vulgarizmus. Ved ty si ten, co sa ma uvedomit. Ja nikoho nemozem nutit do niecoho co nema rad, a coho som si vedoma, ze nema rad. Ako som pisala, aj keby mi to urobil, viem, ze by mu to padlo zatazko, a tympadom by som si to nevychutnavala vobec ani ja. Len po precitani tychto prispevkov mi prislo luto, ako si to ini chlapci UZIVAJU (vidis ten evidentny rozdiel ty slepuch??) a ten moj, co to nemoze vystat. Keby som sa umyla bubble gum sprchovym, nastriekala sa hocicim, zafukala hocicim, tak to bohuzial zrejme nedokaze, pretoze mu je to proti srsti. A takto to nechcem predsa ani ja, ked viem, ze to nemusi. UZ CHAPES?! A fakt si nechaj taketo dementne poznamky pre seba, ked si tu iba niekto napisal svoj nazor...mne len prislo luto s akou radostou a nadsenim to robia ini chlapci! Blbecek, uz aj ja pomaly dospievam k dementnej intelegicnej urovni ako ty. Spamataj sa, lebo vulgarnych chalanov baby rady nemaju a ty nedostanes sancu ani na ten oral u tej tvojej dotycnej, haha :-D.

bla

4 vy ste ale stastne baby:
takže zase za všetko môže chalan..ach demencia, fakt máte v hlave nasraté.
čo keby si mu povedala, že to chceš aj tam nižšie? radšej to hodiť na chalana celé a tým je to vyriešené

vy ste ale stastne baby

Zavidim tym babam, ktore maju takychto chalanov, ze im to normalne robi Vianoce, lizat im to. Chutilo vam to od zaciatku? Ci ste to museli trenovat? Moj priatel ma urobi tak nanajvys rukou, mimo sexu. Je moj prvy a od zaciatku mi vravel, ze ako dobre to mam, ze moja vobec nema ziadnu vedlajsiu "aromu", proste ja tak vonavucka. Predo mnou uz dievcata mal, aj im to ustami robil, ale nepacilo sa mu to robit tam dole, tu stavicku proste nemusel, ked jej uz bolo vela (alebo proste tu chut?). Preto som sa aj stale bala, nechat sa urobit jazykom, aj ked on uz chcel. Tak som raz nechala prehovorit, ale stalo to za h-vno, drzal sa iba uplne hore, max pridal prsty, ale pre mna znamena oral, aby mi to robil jazykom vsade, a sama som citila, ako dobre by to bolo, keby tym jazykom zasiel nizsie (ale nechcela som mu to vraviet, kedze mu to zvyklo byt s predoslymi neprijemne) a keby chcel, zasiel by nizsie sam od seba. Proste ma to sklamalo, bolo by to fakt dobre, aj som citila, ze by som sa dokazala z toho urobit, ale viac to uz ani snad nechcem, koho to bavi, ked mu niekto prechadza spickou jazyka niekde tam pri pyskoch. Je to prijemne iba na cas, ale tym to hasne :(. Ked mu je to neprijemne, tak mi to robit nemusi, ja ho predsa nebudem nutit, a aj tak by som sa uz nedokazala uvolnit, keby som v hlave mala iba to, ze sa zrejme velmi premaha, aby to vedel dokoncit :(. Ja som sa vlastne na nom zaucala, co sa fajky tyka, dokonca som si prvykrat frtanov dala :-P, aby som to zvladla dokonca. To chcenie som mala, aj to, aby bol uspokojeny. Ale ked niekto nechce, abo mu to proste nejde, tak bohuzial. Iba by bolo tak dobre raz za cas vyskusat ten ozajstny oral, mozno ho ani nikdy nezazijem, no skoda.