Je to normalne ???!!!

Príspevok v téme: Je to normalne ???!!!
panama

Ahoj mam 18 rokov...no a stala sami taka vec ... doteraz som zila kadejako ..aj sextalnych partnerov som mala viacerycha proste co sa chlapov tyka mala som ich na haku...Lenze prisiell clovek ktory ma uplne dostal ...a konecne som pochopila o com tu vsetci pisu ..ked hovoria o laske ..do teraz som si myslela ze je to vec pre citovo slabych ludi ...tak sa na niekeho naviazat ...ale co uz stalo sa aj mne ...a zmotala som sa velmi..A on mi tvrdil ze ma lubi ze ma ma rad ze by pre mna vela obetoval ...a zrazu prisiel strih .. z jedneho dna na druhy ... a on ma odkopol s tym ze jeho city su fuc....zo dna na DEN ... a nejde tam o vyuzivanie lebo sme spolu nespali ...bolo to naozaj take pekne ..nie zalozene na sexe ... tak ja uz vaazne nerozumiem ..

panama

Ja som mu sama povedala ako som zila ...a on nezil o nic lepsie ...a ano presne to ma na tom stve ze ani neviem co sa stalo ... neviem co si mam mysliet

lessie

No ked ta nechal zo dna na den,asi mu predsa len nieco vadilo,co ti mozno nepovedl,alebo sa bal to povedat a vyhovoril sa na city,ze proste zmizli.Potom si mu asi velmi zato nestala,keby ta miloval,neopustil by ta.Najhorsie je nevediet dovod,preco jeden druheho opusti.Kasli nanho.