DIETA Z DECKEHO DOMOVA

robo adi

JA SOM TIES ZDECKEHO DOMOVA A BOL SOM RAD ZE SOM TAM BOL PREZIL SOM TAM PEKNE CHVILE NAUCILI MA VICHOVAVATELKI VSETKO CO PATRI K ZIVOTU A TO IM VELMI DAKUJEM ALE TO MI BOLO ZLE ZE SOM NEMOHOL SPOZNAT SVOJU MAMU A POVEDAT JEJ MAMA MAMKAM JA RADIM ZE NECH DETI DO DECKEHO DOMOVA NEDAVAJU LEBO IM BUDE CHIBAT MAMA TAK AKO MNE NEPOZNAM SVOJU MAMU A JE MI TO LUTO ALE CO US ROBIT MUSIM HLADAD NADEJ DALEJ DAKUJEM

nikiii

ja si myslim ze zoberte si deticky lebo oni nemaju nic vobec nic su to chudence kazdy by z nich bol rad keby mal domow svoj vysnivany domov podla mna nevahaj te nie je to take lahke ja viem ale necch ci te aby trpeli ale zas nech sa nedostanu do zlej rodiny pokazite im dectvo ! :D podla mna kazdy ma sancu mat svoju rodinu tak preco nie? ja viem o ocm vazne hovrim . ale oni budu radi ze maju to co vzdy chceli a to he rodina !!

datelinka

hlucnianonim, kolko mas rokov? to nie je take jednoduche, ako si myslis. ty alebo tvoji rodicia? musi tam byt zazemie, musia byt vhodne podmienky. a preco prave 7 rocne dieta? trosku to zavana....

hlucnianonim

Dobri den chcem sa spitat že čo by som potreboval keby som si chcel zobrat dieta z deckeho domovu alebo moji rodičia kontakt na mna je 0907385970 malby som zaujem o dieta vo veku 7rokov alebo do pestunskej starostlivosti vopred dakujem

veronika

ahojte.My sme si z manzelom adoptovali dievcatko bolo to pred dvoma rokmi,chcela by som sa spytat ci niektora nema z vas skusenost stym ze by sme si chceli znova osvojit dieta ze cim by sme museli zas prejst myslim styma pripravami a tak.vopred dakujem