DIETA Z DECKEHO DOMOVA

pcolka8

sorry, za tie chyby, ale čítať sa to dá...to ak by sa chcel niekto do mňa obúvať kvôli pravopisu....a ešte niečo, myslela som na také deti, čo putovali priamo z pôrodnice do detského domova

pcolka8

asi si di to neprečítala riadne, ale písala som, že to podvedomie toho dieťaťa si to pamätá, a ovplyvňuje tým aj jeho správanie. a nemala som na mysli nejaké zážitky z detského domova, ale to, že prežilo odlúčenie od matky, prežilo určitú stratu...nie nadarmo sa deti prikladajú matkám na hruď hneď po narodení a sú s nimi stále na izbe. a o tomto ja hovorím. a anpísla som aj to, že to dieťa o tom nikdy nebude hovoriť, lebo to nie je také pamätanie o akom ty hovoríš. rozumieš m, neviem ti to ináč teraz vysvetliť. a koľko má tvoj malý teraz?
odchádzam, ozvem sa večer alebo zajtra.

===

pcolka, prosím ťa, ako si to myslela, že dieťa si pamätá, že bolo v DD? napr, také malé bábetko, si nemôže pamätať napr. môj maly mal 9 mes, neviem o tom, že by si to pamätal. Ozaj odkedy si deti z útleho detstva pamätajú?, poviem pravdu ja si pamätám až od prvej triedy zš.

monika9

letimdoprace,nemam uz cas sa zaregistrovat takze akby tu boli nejake hluposti to sem nepisem ja,ano najdete ma na teme uzkost ale ze som psychopatka a ine idiotiny somja iste nepisala,psychopat je ten co si takto lieci komplexi ja mam len nieco take ako su trebars fobie

monika9

pcolka8 dik,ja som chcela len najst nejakych ludi co maju nejake skusenosti ale nasla som aj nejakych vypatlancov co sem kopiruju moje prispevky na teme uzkost a este aj prerabaju...