pekne oblecenie na vecierok, co leti?

Príspevok v téme: pekne oblecenie na vecierok, co leti?
ruzena

Tento tyzden mame firemny vecierok, pre mna prvy, robim vo firme len pat mesiacov a ja neviem, co so obliect? Nie je totiz presne dane, ako sa mame obliect. Co sa nosi na tieto firemne vecierky? Tuniku? Bluzku? Sveter? Chcela by som nieco k nohaviciam, ripadne k leginam. Ake farby by som mala zvolit? Viem, ze mi modna fialova nepristane, ani zlta. Ak by prevladala cierna, mam si zvyraznit oci alebo usta? V pripade, ak by som mala nacerveno naruzovane usta, aky tien zvolit k modrym ociam? Viem, je to chaoticke, ale viete poradit, dakujem.

tamirilka

...zalezi na postave, podla mna by sa hodili nejake pozdrove saty po kolena napriklad...samozrejme ak to nema byt nejaka firemna grilovacka...proste sa treba obliect tak ako je to prihodne k udalosti...

anjelik1678

tak zaleží, aký je dresscode? ja som mala taketo na oslavu different. cz/damske-saty/zlute-kvetovane-saty-dolly-dotty-635686 kvetinové, a na leto sú najlepšie proste.

eweriin

kludne aj nejake pekne kratke take volnejsie by som zvolila teraz v lete na firemny vecierok. ved predsa sa nebudes varit v nejakych dlhych. a kde mate vecierok? aj od toho dost zavisi, ze co si obliect.

irga85

spolčenské sa podľa mňa hodia len na také oficiálne ako ples a tak. ak to je len klasický firemný večeriok tak stačia len nejaké koktejlové

zuzana12345

ruži vzhľadom k tvojmu veku by som volila niečo menej decentné viem že čierno biela kombinácia nič nepokazí,ale aby si nepôsobila veľmi staro ja na tvojom mieste by som sa hodila do trochu veselších farieb

jaja

daj si tu vesticku a nejaky dlhy strieborny nahrdelnik (alebo bizu) az po pupok...a kabelka....hm....neber si ziadne velke vrece!...nieco take stredne vlke elegantne skus to zladit s dolnkami

ruzena

Budem mat o dva mesiace dvadsat rokov. Hovoria, ze ten vecierok bude skor neoficialny. Rozmyslam nad tymi ciernymi biznisackymi nohavicami a cisto bielou bluzkou. Len neviem, ci potom nesplyniem s casnikmi? Ako by asi posobilo, keby som mala na hlave klobucik k tomuto kostymu? Alebo cim sa sa dal ten kostym zvyraznit, aby to trochu ozivilo? A co kabelka, aku velkost? Dakujem za odpovede, s ktorymi ste mi aj teraz pomohli.