Jemnost, gracilnost

Príspevok v téme: Jemnost, gracilnost
kudrnka

Chcem sa s Vami podelit o moj "problem". Mam 163 cm a jednoducho som typ jemnej zeny, po ocinovi mam dlhe nohy aj ruky a posobim celkovo velmi stihlo, hovoria ze gracilne. A tu tkvie odkjakziva moj problem, vzdy som si kvoli tomu pripadala menejcenna. Jedla som aj ked som nemusela, len aby som pribrala, len som si tym nicila zdravie. Neviem ci to bola zavist alebo nieco ine, ale niekedy mali na mna baby narazky a ja predsa nemozem zato aka som. Jednoducho mam to dane, ja som sa preto zacala neznasat, vtedy som bola hlupucka, sama sebe som tym robila zle. Pritom mnoho ludi ma povazuje za pritazlivu, ale ja mam taku utkvelu predstavu, ze iba riadna zenska ma sebavedomie.Jednoducho v spolocnosti "velkych" zien sa citim neisto. Na svoj vek vyzeram naozaj velmi mladucko a neviem ako to vyuzit vo svoj prospech. Ina baba by asi vyuzila niektore veci, ktorymi disponujem, ale ja sa niekedy aj naschval obliekam tak, aby som neuputavala svoje okolie.

kudrnka

vsak prave to, na mna moj partner dost ziarlil a neveril mi v nicom, mohla som mat fakt krasnych chalanov, ale ja som bola verna len jednemu, on sa mi vsak casto vysmieval, zevraj to bolo z lasky,ale ja som to akosi nevedela pochopit, mna to bolelo, prisla som pri nom aj o zdravie, ved ako sa hovori ako sa muz o zienku stara tak mu kvitne...
mam od 48 do 51 kg, prsia aj dvojky

mysickaaa

kudrnka a kolko vazis? Ja som velmi stihla, postavu mam sumernu, ale najdu sa aj nejake tie prsia (vacsie jednicky), pas mam stihly. Tiez som zapasila s tym, ze mi vsetci hovorili, ze som chuda a vyzeram na 15, teraz som z toho urobila prednost, zvysilo sa mi sebavedomie tym, ze mam superneho manzela (a je aj velmi pekny, nielen dobry). Ked si najdes muza, ktory ta bude obdivovat, sebavedomie ti stupne.

mariah

Dievcata ten mladistvy vyzor ocenite az budete starsie ale viac sebavedomia by vam neuskodilo. Preco nepodciarknut co je na vas pekne?
Tiez mam kamaratky ktore su drobucke, krehke a chalani za nimi saleju lebo maju pri nich pocit "ochrancu" a taky typ zeny sa im paci.

Nizka baba, priklad so psami ma pobavil, nemas ale vzdy pravdu. Ja mam maleho psa a ten sa neboji ani vlciaka, tak ho poprehana ze az :)

kudrnka

Jajka001 mozno ze mam problem so soc. fobiou v nejakej miere, inak si to sama neviem vysvetlit. Ale podla okolia nemam mat preco, prave naopak. A chalani ma balia niekedy az moc a ja mam z toho vazne stres.
Nizka baba mas pravdu, je to presne tak ako si napisala. Samozrejme je to o mysleni a podvedomi, s tym treba nieco robit.

nizka baba

Ahoj, ja mam 21 rokov, vysku 161cm a vsetci ma povazuju za taku 16tku alebo 17tku. Dost ma to uraza, ked na mna nejaka predavacka v obchode vyblafne a tyka mi, ale na to som si uz zvykla. Skoro vsetky moje terajsie kamosky su vysoke a pri jednej sa citim uplne nesebavedomo.Ale podla mna to je vsetko taky psychologicky jav, ze som nizsia, tak som podriadena. Ked sa pozries vonku na psov, z ktorych jeden je velky a druhy maly, tak maly stiahne chvost a pritom velky je sebaisty. A presne o tomto to je. O podvedomi. Treba si nejakym sposobom vstepit, ze sme na tom rovnako ako druhi,vyssi ludia, len sme proste nizsie. Len je to tazke bohuzial :/

jajka001

ja sa tiez tvarim nenapadne aby sa na mna ludia nedivali ale sebavedomie mam v poriadku
no naozaj ti celkom nerozumiem, bojis sa ludskej pozornosti, nemas nahodou sociálnu fobiu? bojis sa ako by si reagovala keby ta zacali chalani balit? bojis sa ze zistis ze si pekna? alebo sa bojis ze zistis ze pekna nie si? a sebavedomie nie je o tom ci si pekna alebo nie...