LESKY NA PERY AVON

Príspevok v téme: LESKY NA PERY AVON
lll

caute,chcela by som si objednat lesk na pery z avonu(cool pout -odtien iced latte)pretoze ma hrozne laka tento odtien a uz dlho taky hladam ,ale bojim sa toho ze to nebude kvalitne a ze to dlho nevydrzi na perach ,nemal nahodou niekto neaky lesk z tejto rady alebo aspon neaky iny avon lesk,co si o nich myslite?

macko.pu

lll, tak vies co. dost tazko na toto odpovedat, pretoze ja si ich nanesiem rano, kym sa malujem. potom po nejakych 5 hodinach, ked sa idem najest ho este stale mam, ale ked sa uz najem a medzitym si stokrat pooblizujem pery, tak uz nie. ale teraz v zime vydrzi menej, v lete ovela viac. ale zalezi aj ktory presne myslis. lebo su take s dlhotrvajucim efektom, potom take, ktore opticky zvacsia pery a pod. zavisi aj od toho, ktory mas alebo teda chces. ja mam momentalne ULTRA COLOUR RICH a odtien mam PINK ICING. a on je uuuzasny. fakt som nesmierne spokojna co sa tyka farby, trvacnosti a pod. ale tiez som dlhsie hladala odtiene az kym ti jeden sadne tip-top:))) ale kludne sa pytaj, ak ta este hocico zaujima.

macko.pu

tak ja si kupujem len lesky z avonu. fakt som s nimi strasne spokojna. je pravda, ze zo zaciatku objednavania sa mi parkrat stalo, ze som sa netrafila do odtienu, ale teraz, ked uz s tym mam bohate skusenosti, viem presne ktory chcem. ak mate na nejaky konkretny otazku, tak sa pytajte, rada odpoviem a poradim:)))

jaja_17

aj ja by som chcela tento lesk ale neviem si vybrat odtien neviem ci sa by bude iced latte hodit...mate niekto skusenost s odtienom ice princes??? tiez je taky svetlucky???