Ako sa zbavit meliru?

0wecka

baby melíru sa nezbavíte tak lahko ja mam melir už asi nejakých 5 rokov a teraz som si to chela dať cele na blond a stale to tam je vidno lebo melir je uz vytahany a stale bude bledší a bledší..jedine tak na tmavo keby to daš ale aj tak to tam bude vidno si myslim :)

danielaaa

ved na melir, kedze je logicky najsvetlejsou farbou, ti chyti cokolvek...ja mam tiez na melire colorsyncu a chytila pekne akurat sa vymyva, takze musim aspon 3 krat pretonovat kym budem mat svoju prirodzenu farbu vlasov

MONIÍIÍ

PROSÍM PORAĎTE! Moje přírodní barva je světle hnědá... udělala jsem si do ní blond melír a vypadá to fakt strašně... Kdybych si koupila hnědý šampón přibližný odstín mé původní barvy,chytlo by mi to i na ten melír? Nebo kdybych si koupila barvu chytil by i ten strašný melír...? Byly by tam nějaké náznaky? Předem děkuji za rychlou odpověď

[zruseny12]

nikaaaa,tak asi tazko sa inak zbavis meliru...ked sa nechces prefarbit...
este jedna moznost,su aj tuzidla tonovacie,tak si kup tuzidlo,ktore je ako tvoja farba vlasov a skus takto,alebo su aj tonovacie sampony...ked nechces farbit...kup si sampon,aku mas prirodzenu farbu vlasov...

[zruseny8]

caute.
ako sa da zosvetlit melir? mam tmavohnede vlasy a do toho mi urobila kadernicka melir, kt. moc nevidno..poradite?

[zruseny12]

nikaaaaaa...ak sa chces zbavit meliru,tak musis zasa farbit,kup si farbu,alebo sampon palette-taky odtien ako mas svoje PRIRODNE VLASY...
ak nemas s tym skusenosti,je lepsie zajst ku kadernicke...
ale samponom,by si nemala nic pokazit,ked budes postupovat podla navodu,a kupis spravny odtien...

veverqua

Pomoze ti asi len kadernicka, no bez opatovneho zafarbenia to asi nepojde. Tie pramienky mas uz vytahane peroxidom, takze ti to len tak nezide.