Malé prsia....ako ich zväščiť??

smejo4ja

Juj ale mno ja si skorej myslí že sú úplne malé a mám pocit ako kedy sa zmenšili. Pila som mlieko a mala som pocit že sú väčšie ale teraz :( juj ako ma to hnevá

:(

smejo4ja no moja bud rada ze mas dvojky,,,skus cviky na prsia, spevnia sa ti a aj zvacsia, spominali tu aj natierat si prsia cibulou,,,tak mozes skusit,,,asi skusim aj ja, bo ja mam jednotky az nulky,,,tak preto hovorim ze bud rada, ze mas dvojky

smejo4ja

Tak ja viem že keď priberiem pôjde mi to do bokov ale ja chcem aspoň aby trochu moje prsia vyzerali väčšie ale ako na to??? to je ten problém

bonduelle

jaja - ver tomu ze velkost prs vazne nezavisi od vahy..mam strasne chudu kamosku, kost a koza, no kozy najmenej trojky ak nie viac,a zato jedna kamoska, dovolim si povedat dost pri sebe, typujem ze ma asi jednotky-dvojky. Ja som sice chudsia, ale ak by som pribrala, viem ze by mi vsetko to sadlo slo do bokov a zadku, a posledna vec kam by slo by to boli prsia.

jaja

ja myslim ze prsia zalezia od vahy cloveka...tak pribermee :D:D ja mam 14 a mam asi tak 75A-75B...nic moc dufam ze sa to zlepsi...ale zevraj pomaha antikoncepcia