cysty na vaječníkoch

Príspevok v téme: cysty na vaječníkoch
hajnesz

Ahojte! Vie mi niekto poradiť v téme cysty na vaječníkoh? Teraz som bola u gynekologyčky a povadala mi, že mám cystu na vaječníkoch, rozmer 10,5X6,5 mm. Bolo by treba operovať. Neviem ako to robia s takými rozmermi. Dostala som už injekiu, ale nepomohla. Máte dobré rady pre mňa? Homeopatické lieky alebo prírodné lieky(liečivé rastliny) nepomohli v tom aby zmenšovala cysta? Nemám skúsenosť! Poraďte! Ďakujem!

dragonfly53

tiez mam cystu, precitala som si tu dost tem, dala som na radu RNG a kupila som si jod - tabletky z morskych rias, aj enzymy -wobenz.- lebo supermultienz. ani ultra enz.plus som nedostala v NR v lekarnach. Dnes rano som dala prve enz. 10 tabl. a pri obede budem brat tie jodove tabl.Dufam, ze to pomoze a aj ked operacia bude musiet byt, aspon nech nie tak zavazna. nie su lacne tie tabl. ale tolko hluposti kolkokrat kupim. kebyze to nevyskusam, vycitala by som si operaciu,ze som neurobila proti tomu nic.
pre RNG: ked douzivam wobenz. (mam 200 tabl.) mozem zacat uzivat ine? chcela by som si u Vas objednat v Luc. ak mate v ponuke tie ultraenzplus. kolko dni mam uzivat z w. 3x10 tabl a ako potom? ste super, ako vzdy poradite.

RNG

lacny zdroj jodu a dostatocne silny je jodova tinktura natreta na spodok brucha, 10 kvapiek raz za tyzden.
Enzymi brate 1 hodinu pred jedlom tak isto cistia telo od roznych "smetisk" vcitane cyst, myomov, polypov tumorov hrciek...

larka

femka,

mas na mysli nejaky konkretny produkt? Viem,ze finclub ma Kelp, ma aj niekto iny? inak mam tiez cystu a jem riasy-ale len Nori. ostatne su drahe... pomozu mi?