chudnúť počas kojenia

Príspevok v téme: chudnúť počas kojenia
hajnesz

Ahojte! Vie mi niekto pomôcť, ako schudnúť počas kojenia tak, aby mi ostalo dobré a dostatočné mliečko? Po pôrode (pred 7 mes.) ostalo na mňa 12 kíl. Aj predtým som nebola štíhla, ale bola som spokojná s váhou. Chcela by som schudnúť okolo 15-20 kíl, ale nie drastickou formou. Teraz nešportujem, len s malou chodím na prechádzky. Nechcem žiadne tabletky brať - neurobia zázrak! Nie som blázon aby som počas kojenia nejedla kvôli tomu aby som schudla, ale aby som vedela rozumnejšia vybrať jedlá s ktorým viem aj schudnúť aj ostane kvalitné mliečko pre malú. Ďakujem!

inna2

ja som prestala kojiť pred 2 mesiacmi. To už mala moja malá 20 mesiacov. Schudnúť som neschudla ale ani nepribrala asi preto , že som sa snažila jesť tak aby mala moja adrianka hodnotné mliečko lebo vo svojom veku ešte poriadne nič nejedla len cicala takže som bola nútená jesť pravidelne . Odporúčam Ti kojiť ale malú priúčaj na normálne jedlo aby si nemala také problémy ako ja keď som chcela prestať kojiť. A keď ti bude malá papať aj iné jedlo stačí keď sa budeš zdravo stravovať malá bude mať dobré mliečko a ty budeš chudnúť jedna radosť tak to bolo u mna keď som kojila pred 10-timi rokmi syna. PA