vnutorný nepokoj.

Príspevok v téme: vnutorný nepokoj.
boriso1

Existuju dake lieky alebo osvedcena metopa pre vnutorne upokojenie tela? Asi posledných 5 mesiacov
som stale napety (a to doslova). Neviem co s tým mam robiť. Mal som dake problemy s priatelkou
ktoré ma dost rozrusovali. No už ich nemam a som stale v strese. Nedokazem sa uvolnit ani pri sexe
(a to ma stve najviac) Vzdy ked ma len dakdo prekvapi alebo chití za plece sa zlaknem...

boriso1

Je mi nanic. som v praci a je tu aj priatelka. Vcera som sa "pokusil mat sex" no to iste.A cakal som na otazku od nej ktora aj prisla. Preco ma nechces. Lenze ja ju chcem ale som jednoducho v strese s toho vsetkeho co sa dialo. Ale najviac ma stve ze už je to vsetko s jej byvalim a tak OK. presli sme peklom a ja si nakoniec ten vztah nicim sam... a pritom ju mam tak strasne rad... Mam dakedy chut vyskocit z okna... A k sportu nejký extra vztah nemam. hraval som futbal ale potom som to nechal...

amika

boriso ako ti je teraz? citim z teba,ze si krcovity a nevies sa uvolnit,pekne sa zhlboka nadychni par krat a otvor si srdce a dusu,ulavi sa ti....ozaj ako si na tom so sportom? mas k tomu nejaky vztah? mne v takychto emocnych situaciach pomaha by si neveril ako! vsetky emocie,zle energie sa mi vyplavia von a potom sa citim nesmierne stastnaaaa :-)

.sykorka.

boriso, tak podobne sa citim aj ja..
niekedy je to dobre, viem sa tesit aj z uplnej malickosti, ale niekedy je to strasne..
taktiez som vnutre v akomsi nepokoji, tiez suhlasim s tym, ze staci, aby sa ma niekto chytil, strasne sa zlaknem..
alebo niekto nieco povie zo srandy a mna chyta panika, ze to je pravda..
a aj take nezmyselne myslienky o buducnosti, ze co bude..
a potom taky strach nasledny, ktory pride, ze co naozaj bude..
alebo taky strach o blizkych, o seba, ze co bude dalej, ked teraz sa toto vsetko deje..
ze kam to az zajde, co bude nasledovat..
taky zly pocit, plny strachu, zo vsetkeho mozneho uz..
ale obcas, ked som niekdy v spolocnosti, citim sa strasne fajn, ziadne zle myslienky, viem sa tesit aj fakt z drobnosti..
ale prave to, ze vacsinu casu to tak nejde.. povinnosti a pod..
len ziadne lieky brat nechcem, staci mi, ked uzivam lieky vzdy, ked ma chyti bolest hlavy, slabsia migrena, alebo pri nasich mesacnych problemoch a pod..
tolko chemie uz len tam a teraz zasa nejake lieky, nie, dakujem..
len chcela by som, aby som sa vedela od mnoha veci oslobodit, zit tak nesklucujuco, mat cistu mysel e nerozmyslat stale co bude, a zit stale v strachu, v strese o vsetkych..
no je to tazke..

amika

ja osobne nie som za lieky,mozno iba v krajnom pripade. ak chces zo seba vytvorit silnu osobnost dokazes to bez pomoci liekov. chod na terapie k dobremu lekarovi,neboj sa zvladnes to,presla som niecim podobnym a bez liekov o to som dnes silnejsia. zapamataj si bud k sebe uprimny a najdes ten vytuzeny pokoj v sebe. skus zmenit strategiu myslenia,trenuj si podvedomie,mysli pozitivne,zo vsetkeho zleho si ber ponaucenie a v zapati to obrat na dobre,bude ta to stat cas a energiu,ale ovocie pride...

boriso1

No suviselo to s mojou priatelkou. Mali sme tzv. zakazanu lasku. Jej byvalí sa mi vyhrazal zabitim a pod. a do toho sa obula este aj moja byvala ze z akou ku.. som sa dal dokopy. skratka stres nad stres. bal som sa vyst z domu. bal som sa byt s priatelkou a tak velmi som chcel. No už jej byvalý je ticho a je to fajn. Este sem tam byvala zahapruje... no mam asi strach ze prezijem znovu ten isty strach ako pred tym... neviem. Ale viem ze ju lubim a chcem to prekonat... A bojim sa ze ju stratim ked jej nomozem vyhoviet... A tak chcem vyskusat dake tie "posilnovace, caje a tak... No neviem

amika

BORISO,moj nazor je takyto...najlepsimi lekarmi sme si my sami. Sam si odpovedz na otazky,ktore tu pises,opytaj sa sam seba s cim si nespokojny,co ti neda spavat,coho sa bojis zlyhania? Je posliapane tvoje ego? Mas nejake dlhy ci uz financne,alebo ine voci niekomu-niecomu? Prenasleduje ta pocit viny za nieco-za niekoho? Odpovedz si na tieto otazky uprimne a potom spusti proces oslobodzovania sa od tychto negativnych veci,ktore ti sposobuju psychicke ci fyzicke problemy....pories si veci a potom nechaj veci a udalosti plynut tak,ako plynie rieka ty pluj s nou. Ak pojdes proti prudu,nikam sa nedostanes. Pouvazuj i nad jogou,ta dava cloveku ten vnutorny pokoj a silu,ktoru momentalne potrebujes.....:-)co sa presne odohralo pred tymi 5 mesiacmi,ktore si spomenul?

boriso1

raz sa mi to stalo ale nevenoval som tomu pozornost. Len neviem na co teda nemam mysliet. jednoducho ten pocit pride a hotovo. neviem si s tým dar rady. a ked som v takomto stave staci pa potlapkat po pleci a laknem sa ako hovedo. A sem tam sa aj potim. dych zrýchlený nemam...

boriso1

raz sa mi to stalo ale nevenoval som tomu pozornost. Len neviem na co teda nemam mysliet. jednoducho ten pocit pride a hotovo. neviem si s tým dar rady. a ked som v takomto stave staci pa potlapkat po pleci a laknem sa ako hovedo. A sem tam sa aj potim. dych zrýchlený nemam...

boriso1

raz sa mi to stalo ale nevenoval som tomu pozornost. Len neviem na co teda nemam mysliet. jednoducho ten pocit pride a hotovo. neviem si s tým dar rady. a ked som v takomto stave staci pa potlapkat po pleci a laknem sa ako hovedo. A sem tam sa aj potim. dych zrýchlený nemam...

sibala

boriso1, to treba ist k psychiatrovi. s najvacsou pravdepodobnostou je to uzkost. same ti to asi neprejde, zacni uzivat lieky, lebo sa to moze este zhorsit.