fakt to pomáha?:)

miro.83

Tvoj jedalnicek nie az na tom tak zle (som myslel ze sa stravujes horsie), ale na ranajky toho moc nezjes a to je prave ten najdolezitejsi den. A na veceru by som nivovu bagetu nedaval skor radsej by som si dal este raz kuracie sote s ryzou (alebo neco varene samozrejme nizkokaloricke a nieco co ta zasyti)a ak chodis spat okolo 21 00. Tak v pohode posledne jedlo moze byt o 18 00, pretoze by sa malo posledne jedlo jest minimalne 3 hodiny pred spankom.

katu5ik

počuj, neviem čo to presne bolo včera:D ale dnešok ti teda napisem, dobre?... takze rano pagac s cajom, ete pred skolou, v skole activiu jogurt s rožkom celozrnnym a mineralkou, na obed kuracie sote s ryzou, olovrant-jablcko a mandarinka a na veceru(18:00) - mala nivova bageta.. v skole vacsinou pijem vodu a mineralku, doma nesladeny caj.. zhruba 2 l denne dokopy.. hmm...

katu5ik

tak neviem, nestravujem sa nejako zle.. ale mam problem so schudnutim.. papam 5 krat denne male porcie, vela pijem a tak.. sportovat teraz nemozem:(... tak ze ci by mi pomohlo keby som toto skusila.. lebo som pocula dost ludi, žesa napchavaju aj sladkym aj co a po piatej nepapaju a schudli :-O tak neviem