pomoc, vola ho zlatko

Príspevok v téme: pomoc, vola ho zlatko
zufala

Pomoc, oci mam plne slz. Revem tu do vankusa a neviem, co si pocat. Viem, ze mi budete hovorit, ze som nemala, ale ja som mu pozrela do jeho e-mailovej schranky. Pise mu tam nejaka zenska. Napisala toto. Ahoj zlatko. Na dalsi tyzden mas dovolenku, vsak? Budes doma? Mohli by sme skocit niekde na kavu. Bozkavam ta.
Pise to uz asi mesiac a stale ho oslovuje zlatko, jej hrabe?
Myslite si, ze to mohla napisat aj iba kamoska? Co mam len teraz robit? On je teraz v robote a pride az rano. Mam sa ho to opytat, co to malo znamenat? Alebo radsej nie a zistit viac? Ved mi predsa povedal, ze ak by si niekoho nasiel a mna uz nechcel, povedal by mi to. Mozno to nebude zle, ale dostalo ma to. Rozmyslam este, ze by som jej napisala, ale najskor nieco nezavazne, akoze sa chcem s nou skamaratit, bol by to dobry napad?
Dakujem, dakujem, vsetkym, co mi nejako pomozu.

musska

Leaaa, on mi predsa nikdy nevravel ze ma miluje:DDD je to kamarat od utleho detstva, nieco ako brat a ked mi napise na narodky "vsetko najlepsie mica, lubkam" to je sice intimne,ale v prtaielskej rovine. My sa k sebe proste tak chovame od mala a on je uz zenaty, bola som mu ako svedok na svadbe a aj moja polovica ho pozna. Ked mi vola kamos bezne dvihnem "ahoj drahy",..a fakt su zeny co bezne denno denne hovoria len micus,cicus, pistik a co ja viem co..Mne to pride normalne a v pohode a nastastie niesom ziraliva ani ja, ani partner, ziarlivost a podozrievavost zabija vztahy.

kvetinač

rozhodne sa nepriznaj k tomu ze si sa mu hrabala v schranke...to by si sa absolutne pred nim zhodila...nechaj veci vyvijat sa ale zase na druhej strane bud velmi ostražita a oci maj na stopkach...obcas mozes medzi rečou len tak podotktnut aky je rpe teba dolezity a ze by si asi neprezila keby ta podviedol alebo daco v podobnom zneni...rozhodne sa ale neprezrad lebo je to ozaj trapny čin hrabat sa v cudzich e-mailoch

ika2305

Najhoršie sú tvoje predstavy, čo to môže znamenať a tým sa umáraš. Počkaj kým príde, potom si sadnite a v kľude sa ho spýtaj, či ťa má ešte rád, či netúži po nejakej zmene alebo či niekoho už nemá. A keď ti povie, že nie, tak sa priznaj čo si spravila, že si si prečítala maily a odvtedy ,ťa táto otázka trápi, lebo nerozumieš osloveniu ani obsahu emailu. A je to. Možno sa nehnevá, že si mu čítala jeho súkromné emaily, ale ak naozaj nemá čo tajiť, tak ho to aj rýchlo prejde.

zufala

Teraz to este vyzera vselijako. Stale vsak dufam, ze sa to normalne vysvetli. Mozno zistim, ze nemam na co ziarlit. Je tu plno veci, ktore hovoria, ze z jeho strany o nic nejde, ale v skutocnosti vela toho neviem.

ika2305

Rohozdne to rieš osobne nie cez telefón, to je dosť háklivá téma. Mohla by si mnohé pokaziť. Potom daj vedieť ako to dopadlo. Neviem prečo, ale verím mu. Asi preto, že si nič naznačujúceho jeho neveru nenašla. A jej určite neprezrádzaj kto si, ak teda nemá tušenie.

zufala

Naposledy tam bola iba vcera. Par hodin predtym, ako som vam napisala. Celkovo ma tam od nej styri maily, mozno to nie je vela, ak nejake nevymazal, ale to oslovenie mi nejde do hlavy. Zacala mu mailovat asi pred dvoma mesiacmi, lebo predtym nema nic od nej.

zufala

Aj ja dufam, ze ide do rodicov. Povedal mi vsak, ze mu mozem hocikedy zavolat a porozpravat sa aj cez telefon, ale ja som povedala, ze radsej s nim chcem hovorit osobne. Ak by mal byt s nou, predsa by mi to nenavrhol. Aj ked sme niekde spolu, niekedy flirtuje s inymi, ale ked vidi, ze to robim aj ja, hned je pri mne a da najavo, ku komu patrim.

ika2305

zufala, pekne si si zodpovedala o čo môže ísť alebo neísť. Ty poznáš svojho partnera, tak asi vieš ku čomu sa môžeš prikloniť viac. Človek však nikdy nevie, čo sa tomu druhému preháňa hlavou, tak si to treba overiť. Spýtaj sa ho. Ja len dúfam, že návšteva rodičov (či kde to ide), neznanemá v jeho jazyku návšteva milenky. Snáď máš dobrého a verného partnera. Možno o nič nejde, alebo len trošku flirtuje, robia to ako muži, tak aj ženy.

zufala

Ona mi odvcera na tu rychlu postu neodpisala, zaujimave. Zeby tam este odvtedy nebola? Napisala som jej iba, ze ci si nechce pokecat, o zivote, beznych veciach. Nenapisala som jej hned, o co ide. Ved mohla napisat iba, ze nema zaujem, ze som cudzia alebo vie, kto som?