Bolesť na začiatku sexu

Príspevok v téme: Bolesť na začiatku sexu
daphne

Ahojte.Chcela by som vedieť,či máte takýto problém a či ste zisťovali z čoho to je?S terajším partnerom žijeme sexuálne 4 mesiace,vidíme sa spravidla cez vikendy,takže sa to snažíme využiť.Sex ma baví,ale vždy pociťujem bolesť pri preniknutí jeho penisu do pošvy,ale ak už prenikne tak potom je to už ok.Ale štve ma to,lebo je to veľmi nepríjemné.Ale tuto bolesť pociťujem doteraz vždy,a je jedno akú polohu použijeme.Je sice viac obdarovaný,ale keby bol priliš velký,tak by to bolelo stále.Tiež užívam HAK,a v niektorých forach tvrdili,že ked ju vysadili,tak to bolo ok.Ja neviem,u gyndy som s tým zatial nebola,ale chystám sa a som zvedavá,čo povie.Mám 24r.

srnka

najlepšie je keď robíš chalana a predtým ako sa už spraví nech sa urobí do nječoho... iného ako do tvojich rúk... pretože ani ja by som nerada riskovala že budeme nje dvaja ale 3ja:D

naomy

on ma palcoval,, ja som mu to robila....on sa spravil....a weš pokračovala som dalej a mala som to na rukach.ono to zaschlo a tak po pol hod. som išla na WC....vypišat sa a len som to poutierala toaletakom..ale nemalo by sa tam nič dostat nie?

srnka

počkaj čiže ty si naprv jeho urobila... spravil sa a mala si na rukách jeho výťažok? potom si išla na WC a potomo ťa prstoval?... skús to napísať po poradí:D

naomy

nie.ale ja som mu to robila a on sa spravil ajeho vyťažok:D:D:D som mala na rukach...a po pol hod. das som bola na WC...z toho by nemalo byt nič nie?

srnka

noo jasné... ale vždy to tak je... nemáš sa čoho báť pokiaľ si predtým nerobila ty jeho s tým že sa aj spravil... ak hej tak hmm...

srnka

mna ked chalan prvý krát prstoval tak mi krámy meškali... a vždy keď mi to robí mi meškajú ale vždy len presne týžden...

Plysiak

akinom.. precitaj si o com sa tu toci..
citujem: " ale ak už prenikne tak potom je to už ok" mala si aj ty takyto problem?? z HAK? prvykrat to zabolelo a potom si uz veselo to robila ?? myslim ze to nie je realne.. mohla si vyschnut a neslo to vobec, pricom pochopim le lubrikant mu dovoli dostat sa tam prvy krat a potom uz nie mozno ani to, ale toto je uplne o inom..