Bolesť na začiatku sexu

Príspevok v téme: Bolesť na začiatku sexu
daphne

Ahojte.Chcela by som vedieť,či máte takýto problém a či ste zisťovali z čoho to je?S terajším partnerom žijeme sexuálne 4 mesiace,vidíme sa spravidla cez vikendy,takže sa to snažíme využiť.Sex ma baví,ale vždy pociťujem bolesť pri preniknutí jeho penisu do pošvy,ale ak už prenikne tak potom je to už ok.Ale štve ma to,lebo je to veľmi nepríjemné.Ale tuto bolesť pociťujem doteraz vždy,a je jedno akú polohu použijeme.Je sice viac obdarovaný,ale keby bol priliš velký,tak by to bolelo stále.Tiež užívam HAK,a v niektorých forach tvrdili,že ked ju vysadili,tak to bolo ok.Ja neviem,u gyndy som s tým zatial nebola,ale chystám sa a som zvedavá,čo povie.Mám 24r.

daphne

ja neviem,tieto posledné razy sa mi zdalo,že to už je lepšie,lebo ked som stálo citila bolesť,tak aj pri dalšom začiatku som už bola v strese,že to bude zase bolieť.vaginizmus mi už príde ako diagnoza,to nie.svalstvo som na začiatku enmávala dosť dobre uvolnene,to je fakt,lebo som to nemala ešte až tak nacvičené,tak verím že to chce len prax.

akinom007

plysiak/ z osobnej skusenosti mozem povedat ze to bolo z HAK, ziadne dlhe predohry nepomahali jednoducho som sa mohla akokolvek vzrusit nic nepomahalo

mici58

pre moje zlate,
hej to je vsetko ok...len mne sa to po prelieceni stale vracalo a bolelo to...uz som to liecila najmenej 15krat a stale to neprechadzalo...partner sa ale liecit nechcel.hambi sa a neviem ako ho mam donutit...ale teraz som zacala brat taku kuru na imunitu zenskych organov(vola sa CANDIVAC).odporucila mi ju moja gynda.sice dost stoji ale svrbenie a vytoky sa prestali objavovat.beriem to uz skoro pol roka a som velmi spokojna...

Plysiak

pre mojenko zlate, keby bola chora, kvasinky a infekcie, bolelo by ju to stale, tu ide iba o to ze ju mala malo roztiahnutu, ale kazdopadne dobra rada, verim ze pomohla vela ludom :)

Plysiak

To je dost casty problem.. skus lubrikacny ak je to hakom.. alebo on - malo ta "nazhavy" skuste dlhsiu (vasnivejsiu) predohru, a ako bolo spominane, nech ti s nim chodi po vagine hore a dole, tie svaly sa roztiahnu.. a ak pijete, tak skuste bez alkoholu, ten znecitlivuje...

akinom007

mne sa to stavalo hlavne ked som uzivala Hak ale ku koncu jak som to brala som byvala sucha to bolo z tej Hak mohla som byt akokolvek vzrusena jendoducho tam bolo aj tak sucho. pouzivali sme potom lubrik.gel. A teraz sa mi to stava len ked prichadza candida alebo nejaky zapal.(hak uz neberiem)

nonym

prosim poradte mi ..moje holka mi honila a ja se udelal.mela moje sperma na ruce a wodešla na toaletu a ted se boji zdali se ji tam neco nedostalo a jestli neni tehotná..je to možný??? pls poradte

bambussa

ja mam asi podobny problem a tiez iba v poslednej dobe, vlastne uz par mesiacov, mam pocit ze som suchsia ako predtym a zacalo to po tom ako som mala kandidu a taktiez mam inu menstruaciu ako predtym, silnejsiu a bolestivejsiu a bolesti pri sexe, najma na zaciatku tiez a pri hlbsom vniknuti... a uz mozno teraz aj zo stresu, lebo sice mam sex rada a tesim sa nan ale ak uz k tomu ma prist tak som trochu v strese a napati ze ma to zase bude boliet..