zena hore

Príspevok v téme: zena hore
onlyme

Potrebujem poradit ohladom polohy, ked mam byt ja hore. Teda, uprimne, ani ma tato poloha az tak nebavi, lebo sa pri tom moc namaha a ja som dost lenivy clovek;-) Ale problem je v tom, ze aj ked sa uz "odhodlam" a som hore - partner lezi a ja klacim obkrocmo tvarou k nemu, a aj sa snazim, jemu po chvili opadne erekcia. Raz som sa pri tejto polohe super spravila, ale bolo to skor klitoralne, lebo sa mi kl."obtieral" o jeho telo. No vacsinou, ked citim ze on uz nejako nic tak jasne ze ani ja nic nezmozem. Pytala som sa, ci ho to nebavi alebo co, a on ze pri tom vela neciti. To mi bolo divne, kedze viem ze vacsina to ma rada. No vravel, ze na to musim posilnovat svalstvo (dole) a stahovat ho pri sexe. Verim ze to tak ma byt, no ja som myslela, ze to ide nejak prirodzene, nechcem sa pocas sexu zamyslat nad tym ci spravne stahujem svaly... Ani neviem aku radu ziadam, skor nejaky tip na vylepsenie alebo co sa paci chlapom pri tejto polohe, a ci ste sa uz stretli s tym, ze s niektorou to nebolo "ono"...

coco

potrebujete sa jednoducho zladit, najlepsie by bolo keby ta chytil za boky a pomaly usmernil v pohyboch, ziadne "hopsa hore dole"..

madman

moj drahy hovoril, ze prvy krat si oblubil tu polohu pri mne, ze predtym to tiez necitil.
mozno to moze mat nieco aj s tym panvovym svalstvom, ja sa ho snazim posilovat a aj pouzivat pri sexe.

Piskotka783

súhlasím s huhuu, pre môjho priateľa je to jedna z najlepších polôh asi aj preto že ma všelijaké obmeny..netreba vždy nadskakovať,dobré je keď krúžiš panvou a pritom napínaš aj panvové svaly,potom to bude aj pre teba ešte lepšie,alebo sa mu otoč chrbtom a nesadni si na neho,iba si kvokni..opýtaj sa aj priateľa ako by sa to jemu páčilo,keby si hore..ja konkrétne mám najradšej polohu keď som hore,lebo som pánom situácie a aj sa tak viem najlepšie urobiť:)

huhuu

mne sa to stalo tiež..je to skôr o tom, že keď len tak "skackáš hore dolu" je to pre chalana oničom lebo ho to nedráždi.
skús sa všelijak hýbať do bokov,trošku sa predkloniť.. a hlavne sa spýtaj kedy ho to dráždi aby mu zase neopadol

andy

Ešte som sa s tým nestretla, aby sa to chalanovi nepáčilo, ale každý je iný a pre to, aby to bolo dobré pre oboch, je dôležité, aby pracovali obaja. Ty môžeš vyskúšať rôzne záklony, aby si zistila, ako je to najlepšie. Ale v konečnom dôsledku: keď sa to ani jednému nepáči, tak radšej skúšajte iné polohy...