PARADENTOZA V 18...

Príspevok v téme: PARADENTOZA V 18...
kristie006

Ahojte, mam 18 rokov a zacali sa mi odkryvat zuby a zapalovat dasna...Zaslo to do takeho stadia ze som nemohla vobec jest, zubarka mi povedala ze je to silny zapal a to moze byt zo zubneho kamena ktory som mala na zuboch a vobec o nom nevedela.Pri jeho odstranovani mi paradne rozrypala dasna, niektore az tak ze mam teraz celkom odhalene zuby, je to horsie ako predtym... Samozrejme nemozem jest a chcem sa spytat dasno na jednom zube mam takmer cele fuc, takze sa nema co hojit muselo by dorast...JE mozne aby mi dorastlo? LEbo aj ked ostatne zuby sa pekne hoja s tym dasnom sa nic nedeje... Beriem antibiotika , ktore mi predpisala a Corsodyl, vodu na vyplachovanie... Taktiez mam ist v januari na kramare na paradonticke oddelenie...Preco ma tam naposlala hned?

kristie006

Neboj sa mam to v plane, lebo sposob ako mi to odsranovala, najskor nejakou bruskou to bolo ok, ale potom nejakym hacikom ktorym mi doslova trhala dasna a som si ista ze sa to dalo aj jemnejsie...spolu s krvou som jej tam vypluvala aj kusky dasien... Zmenim ju, ale teraz musim riesit tento problem...