povlak na jazyku

dagmar

No dobre, tak v pripade, ze mas trpezlivost venovat sa liecbe tvojho problemu nadalej, kontaktuj ma (len ak chces) na moj uvedeny mail. Dalsie pokyny podam prostrednictvom mailu a uvidime co sa s tym da robit.

dagmar

Samozrejme, ze nemam na mysli doslovne "na povale ususene bylinky a natrhane vňate a pod.), ale farmaceuticky pripravene a osetrene extrakty na prirodnej baze bez "svinskych" latok. Najidealnejsie by bolo ,keby si mala lekara, ktory sa orientuje aj na homeopatiu (napr. Hematolog-homeopat, Gynekolog-homeopat atd.). Bez toho aby som videla vysledky lab. a inych testov, sa neodvazim odporucit nic konkretne, nakolko je nutne kvalitne a hlavne ozaj komplexne vysetrenie pred tym, ako sa nieco nasadi. Nemas moznost konzultovat s lekarom-homeopatom? (neviem odkial pochadzas) to by bolo uplne najidealnejsie riesenie.

dagmar

qwertaka, menit lekara mas moznost po min. pol roku. Nejde vsak o to, ci by to bolo blbe, ale o to, ci ta tvoj lekar vylieci (prelieci). Na margo tvojho problemu - skusala si aj homeopaticke pripravky? Myslim, ze problem nebude cisto len gynekologicky (pripadne mikrobiologicky).

qwertaka

ano zobral mi vzorky aj setko, no nic mi nepomaha...ja by som asi potrebovala nieco...ako tabletky...nieco co mi odstrani kvasinky s celeho tela, nie len cipky a masticky...a nemozem menit doktora...pri tomto som len 3 mesiace...to by bolo blbe

eviak

gynekolog? zobral ti vzorky na kultivaciu? ak mas opakujuci sa zapal tak to by rozhodne mal! prestup k inemu, ale chod za obvodnym. ved nie je na svk len jediny doktor