v zúfalom stave :((

Príspevok v téme: v zúfalom stave :((
sandyy

Ahojte všetci, chcem vás požiadať o radu, neviem čo mám robiť s mojou babou, ako by ste reagovali, alebo čo by ste robili na mojom mieste, keby jej nájdete v jej email adrese tieto správy, vôbec som ju nechcel kontrolovať, len nedopatrením som sa mi podarilo cez historiu dostať do jej emailu, a našiel som tam toto :

Citujem, celé je to skopírované :

hmmm, nejako... to je dost zložito povedané, vieš ja potrebujem istotu vo vzťahu a s dialkou mam už skusenosti, pričom ja chcem mat niekoho s kym budem moct byt čo najskor a čo najbližšie, teda ak bz som potrebovala mat niekoho pri sebe v ťažkej chvili aby som nemusela čakat hodinu, dve na to kym pride za mnou... chápeš o čom hovorim však??... no aj mne sa drieme, a asik tu zaspinkam, nehenvkaj sa ak sa mi podari dat y miesto z lebo to tu je prehodene a strašne mi to tu vadí a nie som zvyknuta.... dneska ti nejako nie je do reči... fnuk asi sa so mnou neceš bavit fnuuuk____________________________________________ _________
> Datum: 16.07.2008 09:47
>
>Ano to je pravda, diaľka. Ale tak nejako by sa to zvládlo...juj sa mi nič nechce. Drieme sa mi...

>Prijata: 16.07.2008 09:43
nooo ale beh a spánok su dost odlišne činnosti xi.... hmmm ....no nemáš začo dakovat, čo je pravda nie je hriech.... nooo ved všetko chce len čas.... lenže pozri nas deli aj dialka fnuk...a nefiem si predstavit ako by sme to riešili.... mno....

> > Datum: 16.07.2008 09:41
> >Dakujem,
> >
> >si moc milučká. V práci som do tretej a potom pojdem domkov a asi si ľahnem, alebo si pôjdem zabehať...Cmuky
> >
> >Chýbaš mi.. Veľmi by som ťa chcel..

> >Prijata: 16.07.2008 09:38
> > joooooooojha, ja bych spinkala aj do obeda xixii...ale na to si musim počkat až do piatku vtedy idem do práce až od 18:00 do 22:00 takže snad sa aspon v to rano vyhajkam.... mno ktovie všetko je vo hviezdach, inak tie fotky čo maš v tej tvojej stránke tak si fešák nooo šak som ti to aj do rp napísala že bych sa neraz za tebou otočila... si zlatunky .... a čo plánuješ na poobede? dokedy si v práci?

> > > Datum: 16.07.2008 09:29
> > >Som rád, že mi píšeš a nehnevám sa...Určite nie. Teším sa s toho. Aj ja by so hajal....By som si lažkal a zaspinkal. A kebyže spolu my dvaja to by bolo úžasné...však??? či nie? Jasné brnkni.... K.

> > >Prijata: 16.07.2008 09:26

>> ahojec, hej ta včerajšia večerna mi prišla, dikes, ale prepáč že som ti neodpísala ale už som hajkala.... bo som bola unavena.... takže som si ju prečítala až rano, dufam že sa nehnevkaš že som ti neodpísala... no ani mne sa tu moc nece byt, som nejaka unavena, len by som hajala...mno musim počkat do piatku xi... mno a čo máš noveho? hmm? nevyrušujem ta hm? pokec tu mame sčasti bloknuty.. takže ti radšej píšem e-maily ak ti to nevadí... ale ak ta to obťažuje stačí povedat...neviem či dneska mam narok na obedovu prestávku takže pripadne ti možno brnknem (ak chceš) cez prestávku na wc xixi .)
> > >

> > > > Datum: 16.07.2008 09:20
> > > > Předmět: RE: for you
> > > >
> > > >Ahojko zlatko,
> > > >
> > > >áno som v práci, ale sa mi nič nechce.. Už nech som doma. Xi. Prajem ti krásný dnik zlatko a posielam pusinku. Dostala si sms?
>>>>
> > > >Prijata: 16.07.2008 09:17

> > > >Predmet: for you
> > > >
> > > >ahoj Kristián, ako sa majkáš??? ja na telefone, dneska som tu od osmej do štvrtej.... no a ty ako v práci? či sa flákaš domena? hmm? ... včera som ti potom už radšej nevolala.... ked si písal že si bol unaveny.... a dneska čo ešte plánuješ?? hmm? PS inak to som ja Jana (Janulka...

A to som sa až dnes dňa 11.12. 2008 dozvedel aj to náhodou, a toto už bolo v júli :((( neviem čo mám robiť, pretože ju milujem celým srdcom, ale momentálne sme neni spolu rozišla so mnou a dôvod jej rozchodu bol, že stratila vo mne dôveru, a čo mám vravieť teraz ja, a ako sa mám zachovať, ked ona toto robila v čase, ked bolo vše v pohode? kde je teraz moja dôvera??

ewitkaaa

faceside, po osobnej sksenosti, nechcem ti klamat to co si pisala, mam to odzite a asi je len otazkou casu, kedy sa vas vztah skonci. MAj hrdost a postav sa mu, neboj sa ho, ze sa pohadate, a ked ti povie, ze si sprosta, povedz mu, ze to on je sprostyhlupak, ked si nevie vypocut co trapi jeho vlastne dievca. Narovinu mu ovedz ze ti to vadi a daj mu ultimatum, bud ty,alebo babenky z pokecu. Aj ta lub, nebude mat problem sa na ne vykaslat. NO neviem ako pisem, nepoznam vas ale asi to celkom take nevinne nebude.

katusik20

prepac ale ked sa ma vo vztahu udrzat tolerancia, taketo vecicky mucinko a zlatinko by sa nemali uvadzat do kamaratstva a este nieco stokrat som si vsimla pri nejakych komentaroch ako dievcata vypiskuju svojim ,,kamaratom,, ze och zlatinko chybas mi a take sprostosti, ublizuje sa tym velmi a nejedna moja kamoska nad tym preplakala, nehovorim teraz o dovere ale aspon o nejakom charaktere tych dievcat ktore vypisuju tym kamaratom, preboha..nech si najdu svojich a nestareju sa do nich, oooo tak potrebuje utesit jeho kocka?a zato lezie za kamaratom a vylieva si srdiecko, je to chudera ktore nevie co od zivota chce..prava zena sa s tym vysporiada sama a nepotrebuje sa ako sliepka utiekat teraz do kamaratovho narucia, z pokecu ci bohvie kade. Kamoskin frajer s ktorym chodila dva a pol roka si takto vypisoval s kadekym a ked som sa to spytala kamosky, tak hovorila ze mu veri a take podobne hluposti, pricom ja som vyjadrila pochybnosti. Tak teraz su po rozchode, preplakala udolie, a on si chodi teraz s pokecovkami vonku si UZIT zivota, take su mi tie pokecovky. Povedala mi ze mu veri ked sa s nimi nestretava je OK, potom sa s nimi zacal stretavat, no prepacte, ale toto mi na dnesnych vztahoch vadi najviac, ze clovek ide vonku s cudzimi babami z netu a teraz mi nevravte ze sa poznate s nimi aj po roku - dvoch pisania. Ze su to naj kamosi akych poznate a podobne blbosti. Stretavat sa s takymi ludmi nikdy! ja proste neverim takym chalanom ani za svet, pisu si intimne veci s cudzimi zenami, mojich dvoch predoslych ex som tak nachytala ked som im napisala rp-cky a kopla som ich do zadku, chalan ktory chodi na pokec? nikdy takym neverte, ano najdu sa vynimky ale aj tie si treba overit,
to faceside- no neviem moja -hold vid moj nazor

faceside

keby som mu o tom len zacala kecat, bola by z toho hadka ako hrom, v nasom vztahu sa nemozem len tak s niecim ozvat, lebo som potom sprosta, mam hlupe reci a v konecnom dosledu som ja ta najhorsia, preto som si zvykla drzat jazyk za zubami... co im pise, to vidiet z komentarov tych dievcat, ktore su nim ohromene, ze ako ich dokaze rozveselit, pritom mne ked VOBEC napise RP, tak je tam smajl, alebo jedno-dva slova, ziadna komunikacia... uplna ingoracia ... a akoby toho nebolo dost raz som mu zistila v mobile zaujimave sms, ktore pisal bud v sprche ked ja som bola na iizbe (nejakym dievcatam, nieco so sexom) alebo pred pol rokom jednej babe, s ktorou si to chcel rozdat na izbe pretoze bol sam :( z jeho iniciativy samozrejme :( ..... newim ci som niekde urobila chybu ja, alebo som sa v nom mylila? :(

ewitkaaa

faceside a co tak sa s nim o tom normalne porozpravat? Neviem ako vies ako sa sprava k nim, ako si to zistila, co si snimi pise a ako sa k nim psprava? No neviem moze to nieco znamenat aj nemusi, nepoznam vas,ale urcite by som sa s nim porozpravala.

faceside

prave som zisstila ze moj drahy vypisuje mnohym dievcatam na pokeci, plus zaujimave komentare a ku mne sa sprava oproti nim strasne :( stale nejaka nova v priateloch, boze co mam robit? je to OK, alebo to len zvelicujem?

martinkam

katusik20...to si kde vzala ze ona je stetka? ved predsa ona nepisala ze ho chce na sex a podobne...ze s nim chce nieco mat....a podobne...vidis to tam niekde napisane???....lebo ja osobne nie...asi som slepa...

martinkam

ahoj sandy...mozno sa ti teraz bude zdat ze zastavam stranu tvojej expriatelke...ale ozrejmim ti situaciu...uplne chapem co ona napisala...s tym tomu kamaratovi alebo kto to bol ten kristian...ci ako sa volal...mozno jej prave chybala tvoja pozornost...mozno si prave k nej nebol prijemny alebo podobne...vies...casto ludia napisu na nete kamaratom nieco aby to nevyznelo blbo lebo nevedia co maju napisat...mne sa stalo to iste...tiez mi takto pisal kamarat ako tvojej ex...napisala som mu v takomto zmysle tiez veci lebo som vedela ze sa ma zle a ze ako tak ho to aspon trosku upokoji a podobne...a moj priatel tomu som to povedala...nehneval sa na mna...lebo vedel ake to je ked sa clovek citi obcas smutny a sam ze ho nikto nema rad a potrebuje obcas take slova... ze niekomu na nom zalezi...takze skus sa vzit aj ty do jej situacie...a podla mna nie je ani nic zleho na tom ze ona si bola trosku vyjst s kamaratmi von...ved zapit zial nie je nic moc...a zas prosim ta neporovnavaj tvoje pisanie o tom sexstretku s jej pisanim....tu ide o to ze ona nepisala ze ho chce a podobne... a to je rozdiel...vies?...

katusik20

ja som si s mojim povedala po pol roku vztahu ze s pokecom skoncime, nastali nezhody a to len kvoli hlupemu internetu, mame dost priatelov spoluziakov z vysky a pod.. netreba nam nove priatelstva ktoré mozno nebude to prave orechove, aj tak si myslim ze zverovat sa ludom cez pokec ci internet je pochybne, nikdy neviete na akeho blazna natrafite/-skusenosti mojich kamosiek mi stacili-/takze tak ci tak, ked ta opustila neplac nelutuj sa drzime ti palce, este by som jej povedala s prepacenim tvojej ex píp ze stratila doveru??? A ONA CO ROBILA pol roka este predtym , mal si jej povedat ze ty si jej chcel dat este sancu a ona to posrala a ze si jej chcel ublizit - preto- na to stretko so sexom, aj ked si dobre vedel ze je to ona - lbo si vedel co ti ona robi, prepac ale taketo dievcata ktore sa ,,kamaratia,, s druhymi cez ,,neticek,, su riadne št****, domyslite si co som tym chcela povedat-

ewitkaaa

sandy a ty mas kolko rokov??? no ja mam za sebou tiez nepekny rozchod po vyse 3 rokoch, tak viem presne ako sa citis

pre sandyy

vidiš - mal si držať jazyk za zubami - čo je komu načo tvoje heslo - aj ked je to tvoja frajerka.....a nečuduj sa že ti nedala ona svoje ked tam viedla takéto "pokecy"...to ti mohlo už aj skôr dôjsť...