zvysena horucka kazdy vecer

Príspevok v téme: zvysena horucka kazdy vecer
siminka

ahojte, prosim vas, minuly tyzden pondelok mi operovali slepak..od vtedy mam kazdy vecer zvysenu teplotu 37,5 a tak okolo...povedala som to aj doktorovi a nic mi nato nedal, ze kto ma tak rozpaluje sa ma opytal..ale ja to mam stale..mam ist dalsiemu, alebo mi to prejde, alebo ako? nemate s tym skusenosti???? prosim

siminka

no ved uvidim, neska som mala len 37,2 a teraz uz zase nemam, to len tak par hodin tak ja to nechapem,ked neprejde pondelok pojdem

siminka

ethel..no prepustili, ved ja som sa tiez bala ze to moze nieco byt, ale ked som to povedala utorok tomu doktorovi tak si len srandu urobil,ako som pisala... tak som myslela ze po operacii je to normalne..ale uz je to dost dlho

ethel

akákolvek odchýlka telesnej teploty od normálu je signálom niečoho-zápalu.Môže byť pár dní po operácii zvýšená teplota ale týždeň sa mi zdá dlho.A to ťa prepustili z nemocnice s teplotami?Ja by som si dala zobrať krv.

bibiiiii

Mne operovali klb,totalna endoproteza v juni.Mala som teplotu skoro 4 mesiace 37.5 na zaciatku a postupne mi klesala,pri konci som mala 37.1 a to uz len hodinu a potom pol okolo piatej.Lekari mi tvrdili,ze nemam mat z coho teplotu.Teraz ju uz nemam,myslim si,ze telo sa konecne zotavilo z operacneho zakroku.