Depilácia/epilácia

Príspevok v téme: Depilácia/epilácia
katu5ik

čo je lepšie? vosk alebo strojček?? .. chcem to vyskúšať, som zatiaľ na žiletkách:) takže prosim vas, popíšte mi vaše skúsenosti... ako dlho to vydrží, aké dlhé chĺpky treba mať a tak ďalej..,dakujem..

a ešte - depilácia voskom u kozmetičky stojí zhruba koľko? ďakujem...
-------------------------------
Článok ne tému "Epilácia / depilácia laserom" www.zdravie.sk

kvietoček

Ahojte, prosím Vás ,viete niekto o stránke nefretete? jedná sa o to, ze neviem či funguje, jedná sa o orientálnu depiláciu..objednala som si krém a neozvali sa mi, len mi vyskočil nejaký eror akoby stránka nefungovala...neviete kde inde by sa dala zohnať tá zmes na orientálnu depiláciu? Díky ;)

Bibsss

Ahojte, prosím poradte mi. Rozmyslam ze si kupim epilator Rowenta elite, alebo Philips HP 6402. Jeden má tzv "kotúčiky" a jeden "pinzety". Aký je medzi tým rozdiel. Obe berú aj malé chĺpky, alebo má jeden z nich nejakú výhodu? Dakujem

jejda

zuzu18, prestan uz vyhrabavat vsetky temy o depilacii a pchat tam tuto tvoju trapnu reklamu! Nas tu zaujimaju prakticke skusenosti, nie tvoje podnikatelske aktivity.
A to iste co som pisala do temy " depilacia bez podrazdenia " napisem aj sem - depilacia cukrovou pastou je na h ... ! Preco, to som napisala tam.

nefertiti22

recept: (ktroy nikdy neskusajte s vodou!! :D)

3 citrony - vytalcit z nich stavu, netreba precedovat

230-300 dkg cukru

vsetko zmiesajte do hrnca, stavu aj cukor (lepsi je s hrubsim dnom, aby sa nepripalilo) ...miesajte cca 20 minut stale...a ked v hrnci, aj to avrim v nerezovom, to bude mat taku tmavohnedu farbu, vypnem a prelejem do 3dcl sklicka...necham vychladnut...zacne to hustnut...ako na nohy si to davam take horuce, aby to nohy zvadli, pozor na popalenie, ono ked je to horuco, je to redsie, takze tolko nvydzabete z toho...natieram priborovym nozom, s trhavam nastrihanou detskou plienkou na pasiky, predtmy vsetkym je lepsie si dat peeling, aspon dole na nohy si ja davam iba...prvykrat to dost boli...ale cim vaic to robim tym menej,zvysok odlozim do chladnicky

ta kupena je asi aj lepsia, ale je poriadne draha

fajfuna
neviem preco mi to strhlo pokozku, ale to som mal tie stuene pasiky, oni su asi aj dost o nicom..a ti to vezme vsetky chlpky?
a porti zarastaniu co pouzivas?

ta cierna mas, je ta ichtyolova...inac perfektna na cierne bodky, ked niekto ma na tvari =)

v oblati bikin, cim dalej tym viac idem dalej..aspon sa snzaim =D

fajfuna

nefertiti ako ti to mohlo strhnut kozu? ja depilujem voskom teplym co sa nahrieava a myslim ze je to super vecicka strhnem chlpky pred letom potom 1x pocas a to je vsio a pritom je to za skvelu cenu v jednom netovom obchode...by som uz nemenila za ziletku ani za nic