Depilácia/epilácia

Príspevok v téme: Depilácia/epilácia
katu5ik

čo je lepšie? vosk alebo strojček?? .. chcem to vyskúšať, som zatiaľ na žiletkách:) takže prosim vas, popíšte mi vaše skúsenosti... ako dlho to vydrží, aké dlhé chĺpky treba mať a tak ďalej..,dakujem..

a ešte - depilácia voskom u kozmetičky stojí zhruba koľko? ďakujem...
-------------------------------
Článok ne tému "Epilácia / depilácia laserom" www.zdravie.sk

Smile :))

ja som sa prave vratila od kozmeticky kde som absolvovala svoju :DEPILACIU voskom-podpazusia.....mam 16 a dost vysoky stupen citlivosti-pri odbere krvi odpadavam :))-a toto bolo naozaj v pohode-2x20sekund bolesti a celu dovolenku snad nebudem potrebovat ziletku-vrelo odporucam!!

kaktuska

Je dobre si jednou rukou poriadne natiahnut pokozku do protismeru vstici to chlpky a zmierni to bolest... taka mala rada

minika

ahojte prave sa holim s epilatorom a hrozne to boli jednu nohu som si robila 2 hod. :D nepoznate nejaku fintu?? vdaka :)

Ada22

ahojte, ja som teraz nedavno isla prvykrat na epilaciu voskom. Dala som si cele nohy, no nie je to az take super, pretoze to nezoberie male chlpky. Tie sice niesu vidiet, ale na dotyk ich citit. Ostala mi vsak po tom modrina na nohe, co sa mi nepaci. Prave rozmyslam nad kupou epilacneho strojceka /chcem donho investovat,len by ma zaujimalo, ci ma nejaky efekt to chladenie alebo masazna hlavica/, ten vraj vytrhne aj male chlpky a je to pohodlnesjie, pretoze si to mozem epilovat kedy chcem.

aduliena

Má niekto takú skúsenosť ako ja? Už niekoľko rokov používam na odstraňovanie chĺpkov na rukách depilačné krémy. Použila som už rôzne značky, aj lacnejšie, aj drahšie a nikdy som nemala problém. Teraz keď sa oteplilo, som si odepilovala ruky a nastala alergická reakcia. Pokožka začervenala a pálila. Ako je to možné, keď som nikdy predtým takéto problémy nemávala?

zuzusa

Keď môžem poradiť ja sa depilujem zo strojčekom najskôr to bolelo ale teraz je to v pohode. Vosk som tiež skúšala je to fajn ale strojček mi príde lepší s dvoch hladísk. Víde lacnejšie keďže dobrý sa dá kúpiť do 1000sk a vosky stoja okolo 300sk a je to tak na dve použitia. A keď sa staráš o tie nohy a prejdeš si ich aspoň každý druhý deň tak ani necítiš že si ich trháš. A laser čiže trvalé odstránenie neodporúčam, takú bolesť som v živote nezažila a nepomohlo mi to ani trochu a to som bola na 5 sedeniach.

thamka

no poviem ti, (d)epilaciu strojcekom som skusala a nehorazne ma to bolelo. (o nohach hovorim :D)je pravda, ze sa na to da zvyknut, ale mne to mamca robila raz a stacilo mi :D ja sa bolesti vyhybam xD zatial teda radsej ostavam pri tej ziletke, alebo ako tu tak citam, asi skusim aj weet (tu palicku, co je podobne ziletke xD)
po tomto (d)epilatori som sa aj dost vyhadzala, ale to je vraj normalne, kedze doteraz som bola zvyknuta len na ziletky a "pokozka bola citlivejsia"

katu5ik

no, ja som teraz vravela o nohach..inde nemam v plane skusat, inde to fakt boli :(.. no ..a po vosku sa mi vyhadzali vyrazky..nastastie som skusala najprv len an kusku..no tak uvidime:D:D