Depilácia/epilácia

Príspevok v téme: Depilácia/epilácia
katu5ik

čo je lepšie? vosk alebo strojček?? .. chcem to vyskúšať, som zatiaľ na žiletkách:) takže prosim vas, popíšte mi vaše skúsenosti... ako dlho to vydrží, aké dlhé chĺpky treba mať a tak ďalej..,dakujem..

a ešte - depilácia voskom u kozmetičky stojí zhruba koľko? ďakujem...
-------------------------------
Článok ne tému "Epilácia / depilácia laserom" www.zdravie.sk

katu5ik

noo, majka, ten studeny, to neviem ci nie su tie pasiky..vies, co len v dlani zohrejes trosku.. a tak.. ale ja by som prave chcela skusit normalne klasiku horuci a tak:D:D... no neviem, ci robim dobre:)...

majka_

no ja som pocula ze vraj sa predava aj chladny kozmeticky vosk na vytrhavanie chlpkov a ze to potom ovela menej boli. chcela by som to vyskusat, ale este som ho nenasla. neviem ci je to pravda - len som to pocula.

aaaaaaaaa

Noo dlhsie nech to stoji za to :) Malicke sa neoplati podla mna voskovat. Musis asi sama skusit aby si zistila co ti bude najviac vyhovovat.

katu5ik

lebo strasne by som to chcela skusit, ale vies, nechcem zbytocne..a strojcek mam doma, ale dako sa do toho tiež neženiem:D

aaaaaaaaaa

Voskom ma to dost bolelo ale vydrzi asi dlhsie. Ked som pouzila vytrhavaci strojcek cela som bola vyhadzana zapalena. Tak som tiez skoncila na ziletkach.