Pasomnica

Príspevok v téme: Pasomnica
martinaT

ahojte,ma tu niekto pasomnicu ??
AK ano prosim odpovedajte na nasledovne otazky,rada by som o parazitoch v ludkom tele chcela vediet,kto bude tak dobry nech odpovie presne a jasne:)dakujem

1.MAS PASOMNICU?(ak ano,ako dlho)
2.Z COHO SI CHYTIL PASOMNICU?(napis aj postup ako sa k tebe pasomnica dostala,teda napr.vipila som misku po psovi nakazenom pasomnicou:D)
3.AKE PRIZNAKY SI MAL NA PASOMNICU ?(napr.hnacka-hnackoval si dovtedy kym si nesiel k lekarovi,alebo ta hnacka trvala iba par dni?)
4.JE PRAVDA ZE AK CLOVEK MA PASOMNICU TAZKO PRIBERIE?
5.AKO SA ROBI VYSETRENIE NA PASOMNICU?

najde sa tu nejake clovek s pasomnicou ,co je schopny odpovedat na tieto otazky? dakujem
-----------------
Pásomnica www.zdravie.sk

ni....

ahojte neviem či to súvisí ale ak ano tak poradte... ja keď sa zobudím ráno... tak na konci rebier lávých ešte troška nižšie.. ma strašne bolí.... strašne ťahá sa nemôžem vystrieť ako keby nejaký orgán ťahal a som skrčená popri tom sa mi chce isť aj na veľku keď túto potrebu vykonám tak sa mi aj uľavý aa už ma to neboli... neviete čo to môže byť nikdy sa mi to nestalo a teraz sa mi to stáva stále.... nemôže to nijak súvisieť s pasomnicou? keďže ste povedali že sa drží sliznice a kde je tá sliznica a neviete aký orgán ma to ťahá? dakujem vopred

puma127

zabudla som dodat co moze sposobit pasomnica?aj smrt?
ja mam anorexiu ,ale teraz uz nie lebo pocitujem stale hlad ale trpela som anorexiou mam 165cm a 36kg ,mozem aj umriet ked mam pasomnicu?samozrejme ze budem jest stale nebudem este hladovat to urcite nie!

puma127

nie to sa nehybe len to plava v zachodovej mise na jednom mieste ...vobec sa to nehybe...
cize to znamena ze pasomnica je stale v tele?ja som myslela ze som ju uz pustila vonku..a ked sa pasomnica dostane do tela tak ako sa da odstranit?aj stolicou?alebo len liekmi?

ivja

agie,
to preto, že si zlato zareagovala. asi ťa tá pásomnica v 7. ročníku zobrala, lebo máš až nadmieru dobré vedomosti- akokeby si tú knihu mala pred sebou:))

agie

puma, clanky pasomnice sa nehybu, mrle sa hybu, tak to rozoznas. Clanky su take ploche. Ked su to clanky, znamena to ze pasomnica nadalej parazituje v tebe.. pokial neberies nejake medikamenty na vypudenie.

puma127

ivja
nie len som bola na zachode a nasla som tam tie biele pasiky ako cerviky
myslis ze je este v zaludku hoci ziadne lieky neberiem?
PROSIM VAS,POMOZTE NIEKTO KED VIETE,PROSIM

agie

ivja, preco? Nie som, len si pamatam latku zo zakladnej skoly:-)) Vela ludi sa cudduje, ale mne to fakt zostalo v hlave *:-)

puma127

ahojte mne tiez zistili pasomnicu chcem sa opytat bola som dnes na stolici a nasla som tam ako keby male biele cerviky,je to asi nieco z pasomnice nie?co to znamena ze este mi pasomnica v tele ostala alebo som ju prave ,,vypustila,,do zachoda?tabletky este neuzivam ziadne tak neviem ci tam je alebo nie