Odstránenie chĺpkov na ruke

Skajusa

Ahojte baby mam celo životné trapenie s ochlením dost skoro som si zacala holit stehna a bikiny ako kazda baba na mam moc hrube a gmave chlpky skusila som depilacny krem , aj voskovy epilator no nic nezabralo chcela som sa spytat aspon na vyblednutuie a zriednutie chlpkov dakujem

lonii

Ahojte. ja mám doma lasérový epilátor tento: -odkaz odstránený- a som s ním úplne spokojná ..- jasné že výsledky neuvidíte po týždni, ale chce to trpezlivosť, keďže to nie je také silné ako v salóne.. keby bolo tak by sa asi polovica žien kvôli kráse a hladkej pokožke dopálila))

Jes

Ja mám tiež tmavšie chĺpky na rukách a chodím si to dávať trhať ku kozmetičke, raz za 2 mesiace mi to úplne stačí :) Zobrala ma tam prvý krát mamina , kedže videla aká som z toho zničená :) Urobí mi to perfektne, nič nie je vidieť a dorastá to veľmi pomaly + mi to vždy natrie takým krémom aby som to nemala červené a podráždené :) Ja som veľmi spokojná a odporúčam dať si to urobiť niekomu takto profesionálne ak sa bojíš že by si si to sama nevedela dobre odstrániť :)

lala 10333

Ja mam dlhe chlpi a bojim sa chodit von s frajerom lebo si mislim ze sa somnou rozinde ak bi stemi vedeli poradit tak napiste do leta .Dakujem

Janinka01

Najlepšie na chĺpky na tvári je zosvetľovač chĺpkov značky JOLEN alebo Sally Hansen. Vyrobok sa volá anglicky "Creme Hair Bleach". Obe značky som už použila, Jolen má malé aj veľké balenia. Chĺpky sa zosvetlí a zároveň oslabí. Kupujem si ich na
www.depilace.com
resp.
www.depilacia.webnode.sk

Adriana

Najlepšie na chĺpky na tvári aj na tele je zosvetľovač chĺpkov značky JOLEN alebo Sally Hansen. Vyrobok sa volá anglicky Creme Hair Bleach. Obe značky som som už použila, Jolene má malé aj veľké balenia. Chĺpky sa zosvetlí a zároveň oslabí. Kupujem si ich na adrese www.depilace.com

Borec

Normalne chytte nechajte si hodinu pôsobiť aspoň 12% peroxid vodika nech vam to riadne vystipe kozu umyjete to a 20% chlpov opada a zvysnych 80% su biele