Odstránenie chĺpkov na ruke

martin242

Múdro, vytrhať obočie, mihalnice, vlasy, nechty, všetko ochlpenie na tele zlikvidovať a potom budete pôsobiť naozaj "čisto" a sexi...

mimmina

Ježiš už aj chĺpky na rukách???Nejdete už trochu proti prírode??Som čiernovláska,takže ich mám tiež tmavé ale nevidím na tom nič zlé a odpudzujúce,je to normálne,skôr je neprirodzené mať na ruke strnisko.Zachvílu si budete strihať aj mihalnice,uši,trhať celé nechty,...a to nepreháňam..preháňajú sa módnbe trendy...berem výhovorky na holenie inde- hygiena,pot,....ale ruky????tak to už je moc podľa mňa teda.

lujzka

Ahojte baby, ja s tym nemam problem, ale moja naj. kamoska ma, teda mala... Ona sa preto hrozne trapila,mala depky ani nenosila tricka s kratkym rukavom... A mama sa uz nanu nemohla divat a viete co jej spravila? je to dost blbe, aj ja som sa cudovala :) ale pomohlo jej to... Zapla normalne plynovy sporak a prebehla ruku tak ze jej odpalilo chlpky... proste jej ich odpalilo, skratilo a uz jej nikdy nenarastli uz asi 3 roky... Skuste, ale nedrzte dlho,pretoze sa popalite a robte to pri otvorenom okne, pretoze to dost smrdi:)) tak vela stastia

*janka*

ahojte,ja som si tiez odfarbovala chlpky na ruke,ale po styroch dnoch mi uz zacali rast zas tmave,neda sa nejako zabranit rastu chlpkov?Diki

midsummer

monika ja som to skusala s tym peroxidom ale tak bohvieco mi to neodfarbilo chlpky...na ruke vobec a na tvary len troska...

tish

monika neviem ako to myslis s peroxidom, iba tak nie, momentalne mam wellaton blondierung a , zmiesam peroxid s praskom a ja som tmavovlaska a aj mam tmave chlpky, necham posobit 5 az 10 min, podla toho ako zaposobi, potom to dokladne umyjem a nakremujem. koza je chvilu cervena aj svetlejsia, ale to je len docasna reakcia.

tish

monika ja ked nechcem velmi svetle alebo tmave tak si odsledujem odtien, inak ti poradit neviem. a ak by si si odfarbovala, tak sa moze stat, ze budes mat aj svetlejsiu kozu ale to len docasne.