Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde zohnat kvalitny vitamin C?

Cliattsi

co sa tyka biofkavonoidov, ak mam dobre info, tak je vhodne to uzivat so zeleninou (tusim ze stava).
A tiez neviem, či si cital o EGCG- epigallokatechin galat. Je to jeden z najsilnejsich bioflavonoidov(ak mam dobre info, da sa kupit myslim aj na svk aj iherb).
Ale tento vitamin ma vysoke vyuzitie min. 80% oproti praskovym formam.
Tiez som sa dozvedel, ze sa moze stat, ze ak budes uzivat vysoke davky vit. C dlhodobo, tak tvoj organizmus uz na tieto davky nemusi reagovat-moze sa to v nuekt. pripadoch stat.
Dalsiu info som sa docital, ze ak uzivas vyssie davky vit. C, tak je potrebne doplnat aj ine mineraly/latky, lebo telo pri vyuzivani tohto vit. C ich bude spotrebovávať. Doteraz som sa ale nedocital ake su to prvky a v akych mnozstvach.
....mozno to najdeme spolu. Stranky su hlavne v anglictine

Tiez som sa docital info, ze je mozne, ze su medzi nami aj ludia, ktiri potrebuju proste vo vseobecnosti vyssie davky, lebo ich telo nema velku schopnost vyuzivat vit. C na rozdiel od inych ludi.(asi genet. predispozicia)

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

Cliattsi

Ahoj Peťo. Ja sa momentalne zaujimam o lipoz. vit. c.
Ak by si mal zaujem, mozme si aj o tom pisat cez email cliattsi@azet.sk. Planujem si kupit aj ultrazvukovu cisticku a dalsie ingrediencue. Ako vitamin C sa odporuca askorbát sodný. Potom je tam aj slneč. lecitín a alkohol.
www.google.sk

www.google.sk

Je viacero postupov vyroby tohto vitaminu. Niektore su dokonalejšie, iné menej.
Hľadám ale človeka, ktory by to skysil tiež a vymieňal by si so mnou informacie a skusenosti.

peter38

To som pozeral. Nedá sa kupit niečo ako prášok bioflavonoid-ov, rutin a pod . Prípadne ester C v práškovej forme , ale vačšie množstvá ?Pozerám tie stranky čo predavaju chemikálie aj tu na svk ale nič také tam nie je. Nehce sa mi verit , že sa nič také nedá kupit u nás vo vačších množstvách.

peter38

Ahoj viete mi poradit kvalitny vitamin C . Prípadne ester C ? Vitamin stačí aj v práškovej forme 1000 mg ? K tomu sa chystám kupit bioflavonoidy . Každá tableta obsahuje 500 mg bioflavonoidy . Poznáte niečo lepšie prípadne práškovu formu ? Je to dobré takto užívat ? Pomer : množstvo C ku bioflavonoid 1:1
Ak je to zlé prosím poradte ako čo najefektívnejšie užívat pravidelne Vit C
Ďakujem

BJ

Ano. Rovnaku najdes aj v DM, ako 100g pixlu vitaminu C. Pozri, ci nahodou nieje lacnejsi (V DM Stoji 2 eur / 100g).

Bohuzial, samotna kyselina askorbova, nieje moc vhodna, niektori tvrdia, ze dokonca skodi. Vitamin C musis zmiesat s bioflavoidmi. Tie si mozes kupit aj samostatne a pridat do toho prasku. Alebo su vitaminy C, ktore obsahuju aj urcitu cast bioflavoidov. Tie zlepsuju vstrebavanie vitaminu C, a vitamin C aj dlhsie ostava v krvi.

Druha moznost, je pridat tu kyselinu askorbovu alebo rozmixovat s rajcinami, kiwi, atd... mozes pridat aj MSM.. MSM a vitamin C sa navzajom doplnaju a spolu ucinkuju lepsie. To iste plati naprikald aj o rutine - flavoide nachadzajucom sa napriklad v pohanke.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.