Kde zohnat kvalitny vitamin C?

jarmilaku

Rôzne skúsenosti tu čítam..od augusta kupujem kvapky Cebion..tie mi v lekárni odporučil lekárnik keď som sa s ním rozprávala o tom, že Michalka od septembra pôjde do škôlky a že chcem aby bola zdravá..lebo u kamarátok som videla, že mali mnohé problém s deťmi..že len čo začali chodiť do škôlky, tak vyľahli..každú chvíľku kašel, soplíček a museli ostávať s nimi doma..a tomu som chcela predísť, aj zatiaľ môžem povedať, že sa mi to úspešne darí..ale musím si radšej zaklopať..

fantomka

faith healer Jem, ale len sporadicky, neviem sa nejako prinutit, nejde mi to moc na chut, preto som to tak napisala. Ono sa to lahko hovori niekomu kto nema problem s jedenim tychto veci :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

fantomka

mydia Kedysi som nejake problemy s ovocim a zeleninou nemala, ale teraz postupom veku uz s tym mam aj ja problem a tym padom mojim detom v tomto smere moc prikladom nejdem :/

neya

EMANULKA Z VELKEJ MIERY ZALEZI OD TOHO KTO HO UZIVA. CI IDE O DOSPELEHO CLOVEKA ALEBO O DETI. S PRASKOM DETI ASPON TEDA VACSINA SI MYSLIM ZE BUDE MAT PROBLEM ROVNAKO AKO AJ S TABLETKAMI, TO VIDIM AJ U NAS, ZE TOTO BY CESTA NEBOLA.

BJ 2

snejty, mozes skusit dovnutra pouzit ten lapac zapachu a vlhkosti vzduchu v malom sacku, co sa zvykne davat do doplnkov. Odkladaj si ich. Je to z vlhkosti, dalsia vec ako to mozes vyriesit je, odsypat si to do mensej nadoby ty a tu velku teda otvorit len par krat, napriklad 3x za cely cas.

Vyrobca volil dobre, mensie balenia zatazuju zivotne prostredie, kvoli vacsiemu mnozstvu nadob, takisto by boli drahsie na jednotku vahy. 100g velkost je tak akurat.

emanulka

- Práškový sa ti osvedčil? Mne sa moc práškový nezdá, neviem zdá sa mi lepšia forma kvapiek a to pri väčšine vitamínov. Lebo sa tak jednoduchšie dávkujú a pri deťoch je aj užívanie bezproblémovejšie. -

snejty

Pouzivam vitamin C v prasku z DM. Po otvoreni ale zhrudkovatel. Mozno by tomu vyrobca predisiel, ak by vyrabal mensie balenie.

mydia

anicka pri deťoch je to s vitamínom ešte komplikovanejšie, ja si dám doma aj nejaký ten pomaranč, aj ovocie, takže ja nemusím myslieť na vitamíny nejako pri sebe, ale deti a pestrá strava to je kapitola sama o sebe, tam si to bez dopĺňania vitamínov proste predstaviť neviem