Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG Propolisova tinktura

Príspevok v téme: RNG Propolisova tinktura
fialka1

Vazeny pan RNG, chcela by som sa opytat, ci sa da bezne v lekarni v USA kupit nieco podobne Masaznej tinkture s propolisom. Davno som si to doniesla zo SR, chcela by som to najst aj tu, je to uzasne na afty a kadejake vriedky, co sa urobia v puse. Zlozenie: pitna voda, kvasny lieh, propylenglykolovy extrakt z vcelieho propolisu, thymol.
Dakujem.

RNG

Tu tinkturu si mozes priamo natierat.
Pozri napr na mnozstvo ponukanych propolisovych kapsul a tabliet;
www.google.com
Vysypes zo desat kapsul, zalejes liehom(staci aj vodka) pripadne zmixujes nechas odstat a mas tinkturu.
NOW je dobra a lacna znacka

usiko

to fakt v USA nezozenies vcelara? To kde sme? Ved USA maju vsetko, este aj krizu, co nam darovali......prepac......som na nich nastvana, pretoze vzdy mali plnu hubu toho, aki su skveli a co vsetko dokazu a takto to po....rali....

Nevzdavaj to, zhanaj, na nete, od ludi, urcite niekde na vidieku bude nejaky vcelar, alebo niekto, kto bude mat vcely.....propolis sa mi zda ze je len vedlajsi produkt vciel, v podstate odpar, len ho teba zoskrabat z plastov....tak hladaj.....

fialkaa

dakujem za rady. RNG, ten vyrobok, na ktory ste dali link je na pozivanie, nie na natieranie...
usiko, neviem, kde by som tu hladala vcelara...

usiko

Fialka, kup si od vcelara surovy propolis, kup si kvalitnu vodku alebo cisty lieh v lekarni a podla receptu na nete, ktory si najdes, ze propolisova timktura si vyrobis tinkturu.....moja mama mi to robi uz dva roky a kazde rano pijem pol litra teplej vody, do toho cvrknem tinkturu, lyzicku medu a idem.....a chorobi akosi neprichadzaju...ked sa porezem, dam si na to tinkturu a zaceli to ranu, je to skvele na afty a kadeco ine....

RNG

fialka, ja by som zasadne nepouzival na kozu nic s propylen glykolom.
Thymol je vytazok z pestovaneho oregana, ovela ucennejsi je carvacrol z divokeho oregana a oreganovy olej je bezne dostat hocikde. Musi sa ale hodne rozriedit minimum 50:1 lepsie 100 :1Samotny tento rozriedeny olej pracuje dobre na afty. Pre zvysenie ucinnosti treba ale brat oreganovy olej aj ustne, aby sa dostal do celeho organizmu.
Na propolis aj propolisove extrakty je hromada zdrojov, spomeniem napr
www.vitacost.com.
Oni extrahuju len cistym alkoholom alebo glycerinom, co su obidva neskodne pre telo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.