slzy na licach

Príspevok v téme: slzy na licach
chlapcek

ja uz neviem co mam so sebou robit :(nechodil som do skolky, v skole som bol tichy a sam s nikym som sa nebavil hanbil som sa, mal som vzdy malo kamaratov a nikto ma nemal rad, neskor som mal otca v base tak som sa zmenil a ludia ma nemali radi proste som bol cely cas sam. Mal som 1 dobreho kamosa ale pri nastupe na strednu sa nase cesty rozisli. Neskor to bolo vsetko v poriadku nasiel som si kamosov s nimi som kazdy den chodieval von boli sme asi 6. Oni boli vsetko co som mal. Ale potom sa to cele zvrtlo, jeden si nasiel dievca, druhy, treti, stvrty, piaty.. a kedze si nasli baby, na kamaratstvo uz nevystal cas a vsetci sa namna vykaslali a som sam :( mam 17 rokov, nemam dievca a ani som nikdy nemal. Teraz kazdy den depkujem a placem bo som sam nemam s kym ist von nemam co robit nudim sa chybaju mi kamarati.. Chodievam na net na pokec a tak a vzdy ked mi nejake dievca napise ja blbec hned pomyslim nato ze by som sa snou dal dokopy.. Neviem preco ako keby som nevedel byt normalny kamarat s dievcatom, proste hned myslim na to ze sa snou dam dokopy asi som na hlavu. Potom sa sklamem bo zistim ze ma frajera alebo nic nechce abo ja neviem a vzdy kazdy den koli takimto veciam placem depkujem a tak. V poslednom case ma uz kazda malickost nastve asi mam z detstva komplexy alebo co fakt neviem uz co mam robit ale toto detstvo utapane v slzach ma uz fakt nebavy :(((( Dievca som nemal preto lebo som moc preberavy.. nehovorim o vyzore. Vacsina dievcat ktore spoznam mi hovori aky som fajn pekny a rozumny a ze som fajn chlapec taky akych je malinko.. niektore by si somnou aj chceli zacat ale ja som strasne preberavy.. napr nezniesol by som keby priatelka fajci abo keby pije abo chodi do mesta piatok sobotu proste tieto veci ma strasne deru.. a vzdy ked spoznam nejake dievca a strasne sa mi lubi a chcel by som nieco viac, zistim ze fajci pije abo neviem co a porad sa rozrevem.. som moc citlivy fakt neviem co mam robit :-(((

leerka

no nebavil by ma takyto program to je pravda, ja ho mam vsak rovnaky skoro, vstanems, idem do prace, pridem som unavena, nic sa mi nechce a potom idem spat a tak je to cely tyzden, samozrejem es tym rozdielom, ze v piatok vzdy ostavam u piratela a pridem az v nedelu domov... tak si napr kup psa, my mame a nema s nou ani kto pomaly chodit von....:-)

chlapcek

ja viem ze je naj ked to necham tak .. lenze ja nechcem dievca preto aby som sa vyrovnal kamaratom aby som bol ako oni a mal dievca. ale ide oto ze ja nemam nikoho nemam s kym chodit von nemam co robit.. uz nemam kamaratov. bavil by ta takyto kazdodenny program - rano do skoly, prides domov ides spat vstanes ides do posilky prides domov ides spat rano vstanes do skoly.. zaujmavy program ze? :-(

leerka

ja viem, ze si povies, ze sa mi to lahko pise, ale ver tomu, ze je to pravda....napr ja som tiez strasne niekohjo chcela, lebo kazda kamaratka mala uz pomaly priatela a ja stale iba kamaratov a nic viac...potom som na to prestala neak myslieta zrazu bum, popri strednej skole som robila aj v jednej firme a tam som sa zoznamila s mojim terajsim priatelom a to som mala uz vtedy po 19tke....on tri dni predtym ako sme sa dali dokopy povedal, ze teraz nikoho nechce a vidis, sme spolu doteraz, oslavili sme minu.y tyzden uz 4 spolocne roky .... a vobec nebanujem, ze som dovtedy nikoho nemala, lebo tento je neskutocne skvely, chapavy.....

leerka

no vies chlapcek, mne sa zda, ze vsetko chces neak moc silit, chces dievca a to hned, ale takto to v zivote nechodi.... musis pockat na ten spravny cas a ona pride sama, ked to budes najmenej cakat.... neuponahlaj sa zbytocne len kvoli tomu, aby si s niekym chodil, zato, ze tvoji kamarati vsetci uz dievca maju.... a to ze tivadi, ze pije, fajci, to beriem, ani ja bysom to nezniesla pri mojom priatelovi, ale my uz mame predsa len viac rokov ako ty a vztah a svet nerieme inak....ale nemozes jej napr zakazovat, aby nechodila cez vikendy vecer von....to robi teraz kazdy...a dievca musi mat cas aj na seba, svoje zaluby, takisto ako aj ty......

chlapcek

chybaju mi kamarati, spolocnost, dievca :( neviem ako si mam najst dievca.. som trocha hanblivy a skoro vobec si neverim.. Cez kamosov sa asi tazko s nejakou zoznamim bo kamaratov mam malo a to vsetci namna kaslu. A tu na nete nenajdem nikoho normalneho :( neviem kde mam hladat.. aj som si vela krat povedal ze necham to tak necham to na nahodu hadam nieco pride ale ja to nedokazem stale nad tym rozmyslam :(