zadany?

Aťa

Su, Klarika, su..niektore smutne, niektore az na hranici logiky...ale taky je zivot...a Ty ak sa rozhodujes, ci si mas zacat so zenatym...dvakrat si to premysli...mozes si velmi ublizit..a mysli na to, ze niekde na Teba caka mily slobodny chlapec, ktory ta bude lubit tak, ze by za teba dal aj zivot..a clapom nerozumiem ani ja ...ale urcite to prezijem...páááá

m .... 29

ahoj, tiez sa mi velmi pacil jeden zenaty muz, a myslim ze aj ja jemu ... iskra bola na oboch stranach ... aj som ho tajne milovala ... ale nakoniec som si uvedomila, ze to nema buducnost .. a vcas som ustupila ... ale stale na neho myslim ... a to som uz vydata a mam babetko ... ale rozum zvitazil ... nastastie .... iba by som z toho potom bola nestastna

love

Ja som raz chodila so zenatym,ale on mi sluboval,ze sa so svojou zenou rozvedie,ze ma miluje a nakoniec to boli len vymysli.Pokazilo mi to povest,lebo to bol taxikar a dost znamy zaletník.

sjella

No.. raz sa mi cosi podobne prihodilo.. ak chces detaily, tak vecer ti ich napisem. teraz nestiham, tak len tolko, ze to nedopadlo dobre a bola som dlho smutna(dotycny mi tvrdil, ze sa s tou jeho rozisiel,inak by som s nim nedokazala byt).. Ale bude to tak na tom svete, ze aby sa mohol zacat normalny vztah a nie len nieco povrchne, trba vytriezviet z predosleho vztahu...

babenka

moja sesternica mala,a nakoniec bola z toho nestastna,lebo pochopila,ze ju len vyuzil ako románik, alebo svoju adrenalínovu bokovku.nikdy sa nerozviedol a ani nechcel.len si pokazila povest,lebo v nasom malom meste sa o tom,samozrejme vedelo.zrejme patril k takym,ako sa pise na teme "som chronicky neverny"