Chcem blond - ziadne zlte vlasy

Príspevok v téme: Chcem blond - ziadne zlte vlasy
gogo_inka

no mam taky problem,,, svoje mam tmavohnede vlasy, mala som husty blond melir a dala som si na hlavu blond farbu,,, tam kde som mala melir mi chytilo pekne ale svoje vlasy tak trochu do zlta, ako sa mam zbavit zltej farby ? prosim piiiiiste aku farbu si mam kupit aby som mala pekne blond vlasy a nie ziadne zlte jak kura,,, pls napiste presne nazov farby :) dakujem pekne

katinaa20

v prvom rade si najdi dobru kadernicku a ta ti urcite bude vediet nafarbit tak vlasy na blond aby si ich nemala zlta a priprav si hlavne aj viacej penazi, lebo lacne kadernicky ti nespravia kvalitne vlasy a aby dobre vyzerali

VeronikaT

Helou, ak môžem poradiť najlepšie je kupit si v lekarni obycajne kamilky, zaliat ich horucou vodou nechat chvilu odstat a potom s tym umyt vlasy, je na vas ci si ich nasledne umyjete samponom alebo nie, kamilky celkom vonaju takze nemusite :) je to lepsie nez hocijake pripravky a hlave prírodné, maju zltu farby vytiahnut, respektive vlasy zosvetlia :)

bee_1

treba si kupit zosvetlovac ja som mlaa od garnier cze stranku notino.sk a kupila som rovno dva a nasla som tam ze sa tam da uplatnit zlava cez -odkaz odstránený-
mam rada tu stranku odkedy tam nakupujem

tintina5

Na odfarbenie zltej farby z vlasov urcite zaberie Palette Deluxe ME1 je to melir. Ja osobne mam prirodzene vlasy tmavo hnede a po naneseni tejto farby _ meliru som mala platinovy blond takze dost zaberal. Naniest vyse pol hodiny a zabalit do alobalu. Sice Vam radim, ale neodporucam. Znicila mi dost vlasy tym ze je to melir plus vieme co sa o tejto znacke vravi. Skor je to taka jednorazova pomoc.

muzu

ahojte, na tému blond vlasom, prosím poradte mi, chcela som na leto výraznejšiu blond, muž mi vybral extreme platinum od loreal všetko by bolo pekné blond len na moje husté aj keď krátke vlasy nebolo dosť farby, takže to bolo nerovnomerné. Preto som zašla na učňovské - zverila som sa do rúk odborníka a som šedivá 80 ročná babička a najtmavšie sú končeky vlasov, normálne som plakala....poradte mi prosím, dá sa stým niečo robiť? Na učňovskom mi to nejakým šampónom vypierali no hrozné stále vyzerám ako starenka

arwen´´´´´´

ahoj ,, urobila som presne takuto blbost .. ztmavohnedych som sla na blond ,a chcela som uplne platinovu .. moje vlasy som totalne znicila .. je jedno ci to robi kadernicka alebo sama ,tak ci tak vlasy stratia lesk .. platinu docielis ,iba ak po zosvetleni ,zacnes pouzivat ,silver farby .. farby so striebornym pigmentom ,ale s tymto chod ku kadernicke ,ona ti to tak nafarbi ,ale aj tak ked budes odfarbovat odrasty musis ich odfarbovat odrasty ti budu chytat do zlta , no a po 8 rokoch farbenia na blond ,sa mi zacali robit lysiny po hlave a podotykam ,ze som mala prekrasne huste vlasyska ako pokahontas ,, kazdy mi ich zavidel , takze som sa po 8 rokoch uvedomila a mam svoje hnede .a z vlasov mi ostala 4tinka :( takze tie hnusne peroxidove farby su hnusna kysela a chemia ,fuj,

odry

Caute baby. Potrebovala by som poradit ohladom meliru. svoje vlasy mam bledo hnede, no uz asi cca 10 rokov sa farbim na blond. Doteraz som pouzivala vylucne farby, no teraz by som chcela skusit melir, konkretne on znacky Kallos. Nema s tym niektora z vas skusenosti? Aky odtien a aky peroxid mam pouzit? Samozrejme by som si ho aplikovala len na odrastene vlasy. Len sa obavam, ci mi aj melir podobne ako vsetky farby doteraz, nechyti do zlta pripadne do hrdzava. Dakujem za odpovede.

Sis16

Veľmi pomáha aj šťava z citrónu. Keď ide o prírodné nahradenie rôznych šampónov ktoré sú zbytočne drahé a majú rovnaký účinok. Odporúčam pred každým umytím vlasov vyžmýkať 1-2, zriediť z vodou a vmasírovať do vlasov. Chvíľu nechať pôsobiť a poriadne vlasy umyť šampónom, najlepšie prírodným.