Zoznamenie cez net

ludmila

Ja som sa spoznala cez net s mojim priatelom.Napisala som mu ja.Stretavali sme sa ,sadli sme si....
sme spolu 9 mesiacov mame krasny vztah.Mal aj vaznu autonehodu nedavno tak mu pomaham ako sa len da.Som s nim stastna.

tinusska

danuska123 - gratulujem... no ja mam 21 a on 25 rokov.. ja viem, rychle.. ale co uz... za ten tyzden co sme si len pisali, sme si vymienali maily, kt. boli v rozsahu tak 1,5 az 2 strany A4... obaja sme mali pred tym partnerov, kt. stale nieco vadilo, napr. ziarlivost, deckost.... a jeden v druhom sme nasli vsetko a asi aj nejaky bonus, lebo ako nenormalne dobre :)

danuska123

tinusska nejake rychle nie ?:D no ja som sa s priatelom tiez zoznamila cez net asi mesiac sme si pisali potom sa stretli, na druhy den sme uz boli par tiez nejak tak ako ty :D ale nebyvame spolu asi este nemame tolko rockov vies VS ... a sme spolu rok a pol :) a tiez je to strasne krasne...ale my sme milovalii az o dva mesiace :) bol to moj prvy cize bola som opatrna a chcela som si byt ista , ze je to moj pravy a ze to tak citim ... laska potrebuje cas, lebo je rozdiel medzi zalaskovanim a pravou laskou...

tinusska

skuseny - ani manzelstvo neznamena zaruku... podstatne je to, co k sebe citime a ako vnimame toho druheho aj s jeho chybami. ked viem, co si ten druhy mysli... manzelstvo neznamena zaruku, ze sa budeme cely zivot lubit a budeme si verny. zalezi len na nas dvoch ako prezijeme spolocny zivot.. Tak preco sa chceme vziat my? Srdieckami k sebe patrime a nic nas nerozdeli, a nech to vie cely svet, ze patrime k sebe i spolocnym priezviskom...

aduliena

Ahojte, tak aj ja sa pridám.....tiež som svojho priateľa spoznala cez net, dostala som od neho pozvanie na kávu a odvtedy sme spolu, ľúbime sa, je to zatiaľ fajn, uvidíme, ako sa náš vzťah bude vyvíjať ďalej...

skuseny

No je to pekne tinusska ako sa jeden z druheho tesite,ako vam to klape,ale ak dobre citam,tak manzelia este nie ste,tak nehovor hop,kym si...
Ani zasnuby este nic neznamenaju.Ale vela stastia,nechcem rypat. ;-)

tinusska

ja som sa zoznamila uz so svojim snubencom tak, ze som mu odpovedala na zoznamke na inzerat. asi po tyzdni sme sa stretli, doniesol mi velku kyticu kvietkov, v ten den, vlastne asi o hodinku od prveho "kuk" sa z nas stal parik, o 5 dni sme sa spolu milovali :) dalsie dva tyzdne spolu byvali, potom asi tri mesiace sme spolu spavali len cez vikendy a uz to bude rok, co spolu byvame a tri tyzdne co sme oficialne zasnubeni... a ked sa rozpravame, tak sa cudujeme, ze stale sa tak moc milujeme, dokonca ako sa hlbsie spoznavame tak sa i viac lubime.. stale sa nevieme toho druheho nabazit a sme na sebe zavisli.... ani by ma nikdy nenapadlo, ze takto spoznam svojho buduceho manzela...

skuseny

Je to dost neosobne.Cez net clovek napise niekedy o sebe vsetko,aj to co by sa osobne hanbil alebo nemal odvahu povedat,ale zase na druhej strane "dobri umelci" vedia napisat krasne bachorky,na ktorych nie je nic pravdy.Takze sa neda jednoznacne povedat ANO,ale ani NIE.A kto to chce zneuzit/vyuzit,tak to spravi tak,ci tak.Ale urcite opatrnost je na mieste,takze vela stastia.

skuseny

Je to dost neosobne.Cez net clovek napise niekedy o sebe vsetko,aj to co by sa osobne hanbil alebo nemal odvahu povedat,ale zase na druhej strane "dobri umelci" vedia napisat krasne bachorky,na ktorych nie je nic pravdy.Takze sa neda jednoznacne povedat ANO,ale ani NIE.A kto to chce zneuzit/vyuzit,tak to spravi tak,ci tak.Ale urcite opatrnost je na mieste,takze vela stastia.