pluca plne hlienov

Príspevok v téme: pluca plne hlienov
geraldine

mam opakovany problem kazdy mesiac. niekedy sprevadzany teplotami, inokedy len bolestami v plucach alebo prieduskach. z vecera do rana sa zobudim chora, pali ma v lucach pri kaslani ,pali a boli, chrci,citim, ze mam dnu plno hlienov. musim vykasliavat, samozrejme, ostavam doma a lezim aj tyzden kym to neprejde. mam problem vykasliavat, len ma natahuje, ale ked vykasliavam, tak sa mi zlepsuje a som fit. neviem, kde je problem, ze sa mi vsetko usadza na plucach a preco tak casto. imunitu mam slabu a preto si nemozem dovolit uzivat ATB, tie mi ju len znizuju. uz som vycerpana z toho casteho chorlavenia, aj z prace ma asi vyrazia. poradite, co robit, aby mi vsetko neslo na pluca? je to problem s dutinami alebo s mandlami? uz nemam ani napad co s tym.

RNG

geraldine, koloidnu striebornu vodu asi este stale dostanes z Lucenca, lebo zariadenie co som tam minuly rok nainstaloval este stale prevadzkuju.
Co sa tyka betaglukanov najdes ich v lekarnach ako Vitaglukany a podobne, firmy Pleuran alebo skus na nete. Pochybujem ze by boli v Lucenci,mozes skusit, ale tam sa to pomaly zaviera.
Povodne som tam mal vytazok z huby Agaricus Blazei s obsahom 275 mg betaglukanov na kapsulu(produkt firmy Swanson). Candimin maju v roznych lekarnach(miestny vyrobok)

geraldine

RNG a este, mala by som prestat ci obmedzit cukor a sol? su to konzervacne prostriedky a niekde som citala, ze tzv.konzervuju v tele necistoty, hlieny, vlastne vsetok odpad a tym ho tam uskladnuju, namiesto toho, aby ho telo lahsie vypudilo von.

geraldine

RNG, vsetko to, o com pises si chcem kupit ked pridem na Sk. da sa to volne v lekarnach, alebo len v nejakych firmach. tu striebornu vodu tiez? kupim ju uz hotovu alebo si ju musim nejako namiesat? su tam uvedene aj davkovania a sposob uvivania?
totiz nechapem, preco sa mi to deje, co mam zle v dutinach, ako ich vydezinfikovat, ked sa to asi neda.
RNG, dostanem vsetko v lekarni? je jedno aka firma to robi? lebo ja sa uz z tej mojej imunity zblaznim asi. a z pluc tiez. nikdy som nemala take problemy, zacalo to pred rokom a odvtedy mesiac co mesiac marodim.
:(((

RNG

Hlieny sa vytvaraju hlavne v nose a celnych dutinach a stekaju do pluc, kde sa do nich chytia kvasne infekcie, alo aspergilus pneumonioae a podobne. Tak sa tam vytvoria toxiny, ktore pridaju k toxinom z nakazy v nose a celnych dutinach a vznikne zapal. Tento zamedzi odhlienovaniu.
V prevom rade si treba vyhubit mikroby v nose a sinusoch(celnych a licnych dutuinach) co sa da pouzitim roztoku GSE a koloidnej striebornej vody, kvapkanej niekolkokrat do dna do nosa.
Na odhlienenie a potlacenie rozkladovych procesov hlienu v plucach je najlepsi oreganovy olej 3x2 kapsule denne(alebo Candimin, 3x3 kvapky denne)

orbitka

pozri napr.
a-z-kupele.slovenske.info
ja by som to skusila,hoci kama nadobudla pri jednej kupelnej liecbe chronicku migrenu. tam ju dostala prvykrat a odvtedy ma velke problemy s migrenou.

jaja

Ked chces skusit nieco prirodne tak ja by som sla na tvojom miste do kupelov napriklad do bardejova...aspon na 3 tyzdne

otazka

a neskusila by si naparovanie nad vlhkou parou ci prilozenie namasteneho papiera s husacou mastou na pluca a obalit teplym uterakom? to pomaha vykasliavat ale len ak nemas teploty.

geraldine

jaja,nebola,som v zahranici a o dva tyzdne idem domov, potom sa chystam za lekarkou. myslim, ze je to o mojej imunite, ale bojim sa, aby som tu nechytila nejaku tuberu.
dalsia vec, neverim moc lekarom, hoci tam pojdem. z vlastnych skusenosti, ked jeden ma poslal domov, ze som uplne zdrava a vsetky priznaky si len vymyslam, a druhy zalomil rukami, ze idem neskoro a vsetko je uz chronicke...vies, co si asi mozem mysliet ked zavriem dvere? ja uz zvyknem chodit k dvom ci trom odbornikom s jednym problemom. lekarka, ku ktorej som patrila dlhe roky mi znicila imunitu tym, ze ma predavkovala ATB a to x krat, dalsi nad nou zalomili rukami, ked ma videli v stave kde ma dopracovala.
radsej by som skusila nieco prirodne a odskusane.