ako zaručene otehotniet do mesiaca

Príspevok v téme: ako zaručene otehotniet do mesiaca
linka7

ahojte, viete mi niekto prosim poradit ako mam určite otehotniet do mesiaca. kolko hodin alebo dni trva ovulacia,aby som sa trafila.stači ked budeme sexovat kazdy den počas 1-2týzdnov? Prosim o radu, pretože je to pre mna velmi dolezite aby som otehotnela do polovice januara, kvoli praci...ved ked budem tehotna ma nemôzu v praci vyhodit ani ked mi skoncila zmluva? inač babo chceme s manželom už asi pol roka. dakujem

mojaeni

lucik,
tak uz si bola u lekara a ako si dopadla?
Zajtra idem na poradnu, po nekonecnych 6tyzdnoch, aspon pre mna. Na jednej strane sa neviem dockat od radosti, na str. druhej som nervozna, ci je vsetko v poriadku. Samotne tehot.prezivam velmi dobre, uplna pohodicka, ale uz mam za sebou dve choroby a to ma strasne stve a trapi, ci sa to negativne neodzrkadli aj na vyvoji plodu.

hrzuhf

My sa pokusame o dieta tri roky prvy rok sme sa milovali 3krat denne a nič z toho posledne dva roky len raz za den a zatiaľ bezuspešne. Zaručeny recept asi neexistuje.

evitta

Krvne testy robia z krvi, nie z mocu :-) Dnes su babytesty vsetky rovnako sensibilne na HCG, len aplikacia je rozna a od toho sa aj cena odvija.

lucik

ahojte baby .. uz som dalsie testy nerobila pockam este par dni.. teda po vikende pojde. mam ale take napuchnute brucho stale.. stále som ale v miernom soku preco tie testy vysli tak a ine tak? no a práve tie citlivejsie vysli nie a tie dva co som spominala su nemej cistlivejsie.. mozno uz vela rozmyslam.. ako a co?? kolko trvaju tie krvne testy ?? nerobia to z mocu??? uz si asi vsetky príznaky pripisujem...

mojaeni

Baby, zvysene HCG byva niekedy aj pri mimomaternicovom tehot. alebo pri cystach. Ale nechcem vobec strasit, to len co som citala.
Lucik,som velmi zvedava, co ti povie lekar, ako ti dopadli krvne testy. Tie ta neoklamu a budes vediet, na com si.

evitta

Podla mna by si tiez mohla byt tehotna, ked ti dvakrat ukazal test pozitivny vysledok. Musela si mat v moci tehotensky hormon. Tie testy su velmi citlive na HCG.

musska

lucik, ked ti vysli dva pozitivne, urcite chod k lekarke cim skor, lebo stale mozes byt tehotna. Mohlo sa stat, ze vtedy si vylucila viac hormonov a teraz menej..tazko povedat, ale krvne testy su presne tak sup k lekarke:)

lucik

no tak uz nerobim test ziadny.. ved uvidime za nejaky tyzden ci sa nieco zmeni alebo nie.. inak vsetky testy boli rovnake uz od piateho dna pocatia.. ale uz si hlavu nejdem robit lebo budem smutna .. radsej idem varit obed. .