chudnutie-Valentín

ria9

momentalne prechadzam tazsim obdobim,ale aspon sa mi tento tyzden darilo pravidelne cvicit..na diety kaslem aspon kym sa nenapravia ostatne veci..:(

suzen_

ria uz si tak hlupo nenamyslaj ze su to stresy!!!ja som ta pred tymto varovala!!!ze zacni jest normalne a nie takto malo ako teraz..a ze potom sa jedneho dna ,,prezeres,, a budes mat vycitky a staaaalo dookola!

a presne to sa aj stalo..ked clovek chudne musi si vedeit povedat nie!!!ale u teba je to dobra zamienka na vyhovorku..viem ze som teraz asi strasne zla amozno nebudes brat moj nazor ale este raz ti hovorim baba spamataj sa a zacni normalne jest!!!

ria9

vcera-len jedno slovo-hroza:(
dnes:
r-2 pomarance
d-male jablko
o-jogurt jogobella light,orechovnik,rozok s karickou a 4 cherry paradajky,banan,jablko,jogobella jogurt,4 kolaciky a mozno som este nieco zabudla:((((

mam strasne stresy teraz a tak to aj vyzera....nestiham ani cvicit..dnes uz iba voda a caj:((bojim sa,ze som to vsetko po...

ria9

co mate doma privela mandariniek?:)
dnes:
r-pomaranc,jablko
d-pomaranc
o-polievka s bielou fazulou,mrkvou a zemiakmi,kusok zemlovky
o-jogurt jogobella light s troskou cerealii racionella
v-tvaroh s trochou mlieka a s rozpucenym bananom,zemlovka,kusok makovnika,2ks maleho jablkoveho kolacika
pitie-voda a zeleny caj

dnes som si dopriala viac ako som mala a citim sa trochu prejedena,ale nevadi..ked mi vytravi tak si trochu zacvicim na fitlopte a bude fajn:)

saska15

Ahojte ja si zajtra dam na ranajky

ranajky:2 mandarinky a jogurt
desiata:2 mandarinky
obed:ryza a zemiaky a kuracie maso
olovrant:mandarinka
vecera:mandarinka

saska15

Ahojte baby velmi rada by som sa k vam pridala,noooo takze ja mam vysku 162 a vyhu 65 a chcem schudnut na 55 cize 10 kg dole...............tak asi do maja to pomaly shodim nooo a ako sa ma stravovat?
tak zajtra si dam
ranajky :misa s cornflakes a polovica banana
desiata:banan
obed:ryza a varena zelenina
olovrant:jgurt
vecera:polovica banana
pitie:zeleny caj a mineralka
tak a drzim palceky:DDD