Priateľ mi spravil bolestivý cucflek***-poraďte mi

Príspevok v téme: Priateľ mi spravil bolestivý cucflek***-poraďte mi
petina

ahoj, priateľ prišiel po troch mesiacoch zo zahraničia, a prvé, čo spravil bolo, že sa mi zahryzol do krku...strašne to bolelo...-ostal mi nakrku poriadny cucflek***-ktorý bolí a štíoe..., myslíte, že sa mi nič nemôže stať????(keďže cucflek**...je akási krvná zrazenina)...je to veľmi bolestivé..a na dotyk ani nevravím,,,a ešte mi poraďte kočky...čo na ten cucflek zaberia, aby zmizol, čo najskôr.....aj vás tak bolel krk po cucfleku??? je to príšerné..a to štípanie ani nevravím...tí chlapi sú nenormálni...zakúsil sa mi do krku..ako niejaký upír

bobika 1

robotik, ked myslíš, petina nestane na jeden krát, ale ja som to myslela tak, že ak by ti to robil často...a robotik to nebolo strašenie, okrem toho, že to velmi bolí, tak je to aj škaredé ale ty ich asi tiež rád robíš, však?

petina

bobika....díky...ale nestane sa mi dúfam niečo????keď píšeš, že je to nebezpečné..., ty si mala niekedy cucflek??

bobika 1

ešte skús mast na pomliaždeniny, kedysi to bol heparoid alebo ketazon, neviem čo je teraz ale skús si pýtat v lekárni niečo volno predajné, inak mne mama od mojej puberty hovorila, že cucflek je velmi nebezpečný, tak drahého upozorni, ža ad1 je to nemoderné a ad2 neslušné a nie je to dokaz lasky, to je to isté ako by ti dal facku!!!

petina

no víno nemám..nepijem..ale skúsim studené...dala som si zubnú pastu..., tá vraj tiež pomáha, že?? najhoršie je, že to tak bolí a štípe