Nevera ???

Príspevok v téme: Nevera ???
karol

Chcel by som vas tymto poprosit o radu resp. pomoc.
Som zenaty vyse troch rokov manzelku velmi milujem a nepochybujem o tom, ze aj ona mna. Stala sa vsak jedna vec, ktora mi neda pokoj a stale nad tym musim rozmyslat.
Manzelka nedavno zmenila pracu a dostala sa do cisto muzskeho kolektivu. Asi ako v kazdom muzskom kolekive mi casto spomina ako sa navzajom dotahuju, intenzivne pouzivaju dvojzmyselnosti, sexualne narazky a pod. Viac menej som v tom nevidel problem az do nedavna.
Totiz cela firma mali vianocnu party na horach cez vikend. Uz ked mi vecer volala tak som pocul aka je nadsena zo vsetkeho co sa tam deje. Co ma vsak nasledujuci den prekvapilo ked sa priznala ako pretancovala celu noc. Prekvapilo ma to preto, lebo tancovanie doteraz predo mnou intenzivne odmietala (az na par vynimiek a svadby:)), dokonca sa permanetne pohadame pokial ideme na nejaku spolocensku udalost a ja od nej chcem, aby sme tancovali.
Kedze ma to jej tancovanie zaujalo tak som sa zacal viac vypytovat, az z toho vzislo, ze to tancovanie bolo viac menej s jednym konkretnym kolegom a tancovalo sa "zivelne". Uz z tohto som mal velmi zmiesane pocity, ale dorazilo ma ked sa manzelka priznala, ze na zaver noci dostala od tanecneho partnera ponuku na este intimnejsie zblizenie sa. Musim sa priznat, ze toto ma dost zlozilo.
Manzelka mi hned intenzivne prizvukovala, ze sa "nic" nestalo a v tomto jej verim, a ze vraj sa jej ten kolega nasledne v praci aj ospravedlnil. Napriek tomu vsak mam akosi problem sa s tym vyrovnat.
Predstava, ako sa iny muz dotyka mojej zeny aj ked pri tanci mi je dost neprijemna a ked si predstavim, ze takmer kazdy den su spolu v praci, tak mi je mizerne a mam chut mu zajst dat na hubu...

Co by ste mi poradili mam to nechat tak nejako to prezit, alebo to bol uz krok za hranicu a mal by som to riesit?
Dakujem

karol

Mila tinka228, velmi pekne dakujem za odpoved.
Nepochybne mas pravdu. Nakolko ked sme sa o tom rozpravali tak mi povedala, ze sa jej zda, ze sme upadli do stereotypu a ze jej chyba romantika a to ako to bolo predtym...
Teraz mame dceru, ktorej sa treba venovat, pracu do ktorej chodime ked je este tma a vraciame sa ked je uz tma, popritom riesime kupu bytu. A je pravda ze vacsinou ked si lahnem do postele tak som rad, ze skoncil den :(.
Na druhej strane kedysi sa jej zdalo strasne romanticke ked som ju pobozkal ked prisla domov, ked som nieco uvaril, umyl riad :) ale teraz to uz romanticke nie je, uz je to akosi samozrejmost...

Teraz by som asi na zdvihnutie sebavedomia potreboval taky flirtik ja :)

Este raz dakujem za odpoved...

tinka228

milý karol. niečo podobné ako tvoja žena som zažila aj ja, ale to sme ešte neboli manželmi. je veľmi príjemné pre ženu, keď vidí, že je stále žiadúca a taký malý nezáväzný flirtík jej zdvihne sebavedomie. nechcem teraz hádzať všetky ženy do jedného vreca, ale takto som to cítila ja. ide však o to kde sú hranice. pre mňa sú normálne dotyky (nie oplzlé) ešte v norme, ale bozk by som už považovala za neveru. ja som to však svojmu teraz už manželovi nikdy nepovedala lebo svedomie mám čisté, k ničomu nedošlo a jeho by to zbytočne trápilo ako teraz teba. preto nechápem prečo ti to žena vôbec povedala, keď sa nič nestalo. možno sa jej zdá, že sa váš vzťah zovšednel a chcela "trošku pridať na ohník" keď ti to povedala, aby si trošku zažiarlil a dal jej najavo ako ju ľúbiš. ja neviem aký máte medzi sebou vzťah, len vychádzam z toho, že u väčšiny to prejde do stereotypu a vytratia sa romantické večere, prechádzky, či slová lásky. možno jej chýba práve toto a lichotenie kolegu jej padlo dobre. keďže sa nič nestalo a manželke veríš určite by som to nechala tak lebo ak sa v tom začneš rýpať môžeš vyvolať zbytočný problém.