Vsetci sa mi mozte postazovat od a po zet

pogi

ShaulaThalit: pogi, lebo moj maly brat ma na stole pogy:D tak som dala co ma prve napadlo. Mas pravdu, presne to sa ma pytala a samozrejme sme na nic neprisli. Ale mam kamaratku ktora psychologiu studuje a ta kazdeho pozna tak, az to je neprijemne:D Ale je velmi dobra a vzdy mi pomoze. pigi tiez nemusim:D

ShaulaThalit

Smajlik: moja mama mala skusku tiez tazku a vzdy hovori, ako ju nespravi. A pride zo skusky a vysledok je za A...
Netrap sa. Pekne sa uc. Mysli na to, ze ked tu skusku spravis tak sa odmenisnejako. Napr. si kupis zuvacky :D alebo lizatko :D

ShaulaThalit

Pogi, alebo pigi? Lebo je aj pigi caj, a mne moc nechuti.. :D :D :D
Pocuj, psychologovia su idioti. Oni len poucuju a pytaju sa a trapia ta s otazkami typu: Zamysli sa ty, ja ta len navigujem. Pocuj, nabuduce jej povedz, ze si za nou prisla pre to, aby ti pomohla predovsetkym, a nie preto, aby si potom premyslala pol dna akoby si pomohla spoluziacke s podobnym problemom.
Ja som k psychologicke chodila na terapie chvilu a skoncila som s antidepresivami u psychiatra. Ale nic si z toho nerob. Mne sa nechce zit, ale svet je celkom pekny. Musis si povedat, ze ho miluje pre jeho rozmanitost- kazdy den ta naserie niekto iny... :D

pogi

JakubBA: mam 15, bola som u psychologicky s problemom a pytala sa ma co by som poradila inej spoluziacke s rovnakym problemom. Je to normalne? Ako keby som sa to ja sama x krat nepytala seba. Taketo otazky davaju vsetci psychologovia? pripadaju mi fakt hlupe a aj ta psychologicka bola niaka divna...