Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako cistit moju plet?

Príspevok v téme: ako cistit moju plet?
001maruska

Ahojte! Mam akne ale zaroven trpim dehydratovanou suchou pletou, ale zaroven sa aj lesknem pocas dna :D...moj problem je v tom ze neviem ako by som si mala vecer cistit plet a s cim. Ked pouzijem gel na suchu plet od garnier mam plet strasne suchu. Ma niekto podobnu plet?..co pouzivate??..napiste a poradte prosim..dakujem

001maruska

chodila som ku koznej kvôli pleti, ale vypisovala mi stale take pripravky ktore mi vysusovali plet

kde kupim tu susenu srvatku?

delphia

u aknoznej pleti nie je nicim vynimocne, ak je zaroven plet sucha. je to dosledkom pouzivania pletovych pripravkov s alkoholom na mastnu plet. cim viac sa plet alkoholom vysusuje, tym viac si chce svoj hydrolipidovy film na povrchu pleti obnovit a teda sa maz zacne viac tvorit a plet je naraz potom sucha i mastna... v prvom rade si zvol cistiacu kozmetiku bez alkoholu- napr. na normalnu az miesanu plet a kremy si vyberaj hydratacne. ak mas akne, treba si plet pravidelne dat aspon raz mesacne vcistit kozmeticke. ak sportujes, tak starostlivost o plet musi byt intenzivnejsia- po sporte co najskor treba si plet vycistit, nakolko sa v pote a bykteriach ohrome dari bakterii vyvolavajucej akne. cez den cim menej sa rukami dotykat tvare- na rukach je plno bakterii a tak si ich nanasame na plet. v zimnych mesiacoch by urcite bola vhodna kura dermabrazie. no a doma si tiez mozes urobit hydratacnu masku napr. zo susenej srvatky (pridat par kvapiek vlaznej vody- tak aby maska bola hustejsej konzistencie, aby nestekala) a je mozne pridat aj med- ten dezinfikuje a zaroven vyzivuje.
nie si z KE?

lll

skoc za koznou,nech ti poradi nieco na zmiesanu plet,nie nic strasne ist tam,neboli to,moze ti to iba pomoct alebo aspon sa poytaj v lekarni skus nieco od la roche posay(teraz som si neni ista ci maju aj na zmiesanu ale ak hej tak to vyskusaj)

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.