mam si nechat ci nie

Príspevok v téme: mam si nechat ci nie
najnestastnejsia

dobry vestir vsetkym, mam velky problem, mam 22 a som tehotna druhy mesiac som vo faze rozhodovania ist ci neist na potrat moj priatel je momentalne vo vykone trestu :( , maminka aj babka su nadsene tesia sa, ale mamin partner moj otcim vyvadza ako divy uz tak nas bije aj bez toho a obavam sa ze moje dieta pride do dodt zleho prostredia a ci ho dokozem vychovat: a dat mu z coho jest: nezaujimaju ma poznamky typu dat si vziat dieta je hriech, ja riesim inu otazku, vdaka .........

beauty women

ale aj to ti musime napisat (aj ked to tu nikde neodznelo) ze naozaj je to nadherna vec byt matkou a drzat vo svojom naruci babatko. ALE....
...ale samozrejme si musis uvedomit, ze to je nesmierna zodpovednost. dieta je najjednoduchsie na svet priviest, ale ho treba aj vychovavat. uz si nemozes robit co chces, ist kam chces, kedy chcse a s kym chces, ale vzdy musi byt na 1. mieste tvoje dieta a podrobit mu cely svoj zivot. nech to tu nevyznie, ze som proti dietatu- to NIE! sama som matkou.
ale netreba zabudat aj na tu druhu stranu mince. nemozes si ho len tak odlozit do kuta ked place a ked bude otcim vyvadzat... a co financie? budes mat na plienky, mlieko,...? dieta je obrovsky zavazok a potrebuje obidvoch rodicov a dobre rodinne zazemie.
a ty to vsetko vies svojmu dietatku zabezpecit???

roßotik

ved citajte poriadne!
mabel pise ze "za danych okolnosti" nech si nieta nenecha (alebo da na adopciu)
NEPISE, ze uz nikdy nema byt MATKOU!
to je rozdiel.

nezelane tyrane bite hladne nelubene odstrkovane dieta je horsie nez jedno prerusenie tehotenstva.

SHAKTI

mabel ty si zrejme este nikdy nepocitila ake to je ked v tebe rastie novy zivot a aka nadherna je cista detska laska bez podmienok??!
najnestastnejsia si najstastnejsia zena na svete..to okolo su iba "veci"ktore sa vzdy daju vyriesit..ale rozhodnut sa musis sama, preto zijeme kazdy svoj zivot, pretoze sa kazdy rozhodujeme sam za seba a podla nasho najlepsieho vedomia a svedomia..akokolvek sa rozhodnes, je to tvoje rozhodnutie a ty s nim budes zit do konca zivota. Mysli na to..

to mabel

ty si bol asi nezelane decko ked taketo veci jej pises...
ked by si vyrastal v domove, potom by si urcite taketo veci nepisal...

najnestastnejsia, urcite si babatko nechaj, ved ho chces a otcima by som udala na policiu!!! nahraj si do telefonu jeho vyhrazky..

mabel

Za takychto okolnosti si dieta urcite nenechaj. Priviest ho do takeho prostredia by bolo bezohladne. Aj ked nepojdes na potrat, daj ho na adopciu. A to co ti tu niektori pisu, ze "babatko bude tvojim najvacsim stastim " a "je nadherne byt matkou" su len kecy, nedaj sa tym ovplyvnit.

SHAKTI

nechat..
ver, ze mnoho zien by dalo vsetko za to aby boli na tvojom mieste.. uvazujes spravne, zodpovedne, ale vsetko sa da zvladnut a vyriesit. To v tebe je zivot a mnoho zien sa z toho po potrate nikdy nespamata. Mysliet si, ze na vsetko mate dostatok casu je omyl, uz to nikdy nemusi prist..

janik33

....babatinko si určite nechaj....možno práve ono bude tvojím najväčším šťastím:)veď už nemáš 14, určite sa o neho dokážeš postarať a mamka s babkou ti 100% tiež pomôžu...riskni to a nevzdaj sa ho!!

amorenka

dietatko si urcite nechaj, je to nadherne byt matkou...ten pocit je priam neuveritelny ked budes drzat v naruci toho maleho cloviecika, ver mi:o)

aaaa

je to tazke rozhodnutie v situacii akej si. ja som za to nechat si babo. len nerozumiem preco akurat teba bije a mama sa ta ani nezastane? a myslis, ze sa nepokusi aj na to dieta nieco? on je agresivny len ked si vypije? a to, ze sa zmeni ked uvidi babo by som pochybovala, skor ho bude hnevat ten plac ked je taky hajzel a dokaze ta bit. veru najlepsie by bolo odost prec z toho bytu, no ani u priatela asi teraz nemas oporu. a ten to dieta chce? aky ma on na to vsetko nazor???