Mužský viacnásobný orgazmus

alex2213

priatelov rekord je 4 krat... raz ho urobim rukou, a 3 krat pri sexe... nema s tym problem. vela zalezi aj na tom ako sa citi s partnerkou a tak...dokazze ho vzrusit aj jedna pusa... =)

1HEHE

no ja som nikede vedel tiez dvakrat raz aj tri krat za jedno milovanie....no ale teraz od kedy mam inu partnerku to uz vobec nie...zalezi na partnerke a an jej sikovnosti...a samozrejme na chuti....a samozrejme na tom ako dlho dotycny nemal sex....ked ma kazdy den tak pochybujem ze by to slo hne d po sebe dva krat

7krat

Je mi jedno či mi bude niekto veriť. Väčšinou sa spravím keď sa milujeme s priateľkou 3krát. Náš rekord bol, keď ma spravila 7 krát za jedno milovanie. Samozrejme trvalo tri hodiny, ale stále bol hore. Ako nato? Súvisí to hodne s atmosférou, ktorú máte pri milovaní. Ja napríklad milujem bozky...

1orgazmus

J apri mastaurbacii , ked mam prvy orgazmus , normalne sa vystriekam , tak neviem pokracovat , nemam uz ani chut a ani mi to nejde a nerobi mi to dobre . Je to normalne ? Pls poradte !!!

jARDOSLAV

Ja som to už zažil, je to fantastický pocit plný slasti! To sa nedá vyjadriť slovami mno ale dá sa to ja len dvojnásobný:) viac som ete nemal...

majk

trosku ojebik..ale pocitovo to je vlastne orgazmus...ked sa uz des spravit a citis to(musi sa to dobre nacasovat)...stlac si penis pri koreni...a mas orgazmus...potom z teba coto vytece...a ked sa zacnes robit zas...a udelas sa normalne aj s vystrekom :P