Kozmetika S-HE stylesezone

Príspevok v téme: Kozmetika S-HE stylesezone
jaja_17

chcela by som sa optat ake mate skusenosti s touto kozmetikou???...je to lepsie ako miss-sporty??? citala som ze je dobra..aj make-upy aj pudre...a mna zaujima hlavne lesk pre ziarivy a briliantovy lesk...mate s nim skusenosti je pekny??? ake ma odtiene a aka je cena??? mno mozno vela otazok ale prosim poradte...diki

funnik

Mam taky silny pocit ze BEATKA 10 tu robi \"skrytu\" reklamu znacke S-he...zeby pracovnicka DM?:) S kozmetikou she mam tie nahrosie skusenosti, ake sa da mat...a to som uz vyskusala tolko vseliakych znaciek od lacnych az po tie drahsie. Nevravim, ze drahsie kozmeticke znacky su stale zarucene kvalitnejsie ale v tomto pripade plati: za malo penazi, malo muziky. Keby som sa mala rozpisovat o vsetkom, tak je to na pol strany, tak len skratene: laky na nechty som v zivote nemala horsie, jednym slovom katastrofa a o pudroch ani nevravim...Odvolavat sa na cenu 5€ je smiesne, za 5€ mate aj Manhattan puder a ten uz za nieco stoji... Inak kozmetika Essence je z tych lacnejsich a kvalitou je daleko pred She..aj ked u nich sa tiez najdu nie velmi vydarene vyrobky, je ich menej ako u She...Tot moj skromny nazor :)
Btw: ak chcete rady a recenzie kozmetiky staci sledovat kozmeticke blogy bab na nete a dozviete sa toho omnoho viac :).

Marikaneni

dobry den,rada by som vediet ci sa uz nevyraba ruz s-he stylozone č. 328,vsade ho hladam a nikde ho neviem dostat,dakujem za odpoved,s pozdravom Maja

makeupartist

S-HE nie je podla mna najkvalitnejsia znacka.. čo sa tyka lakov alebo leskov na pery v poriadku ale makeup alebo puder by som nebrala

www.shamybeauty.blogspot.com

touareg_girl

trosku odbocim od znacky,ale zarazilo ma,ze rimmel ma drahsie ruze ako maybelline a pri tom su nekvalitnejsie :/..miss sporty spiraly hmm..ako ktore..a podla mna zalezi na tom co konkretne chces:puder,korektor make-up..kazda znacka ma nieco dobre a nieco menej dobre..a mate niekto skusenosti s rozjasnovacom od miss sporty?Ja som si ho kupila a moc spokojna nie som..

touareg_girl

od S-HE su celkom dobre pudre..lakov maju naozaj pestru skalu,ale nemyslim si,ze su zrovna najkvalitnejsie :P...dva krat som si kupila ten isty lak,aj ked ten prvy este nebol minuty,pretoze ten prvy sa uz vobec nedal pouzit a to len po par pouzitiach a nehovoriac o tom,ze mi odpadla cela ta stetinka aj s tou tyckou,a ten druhy je tiez taky nejaky,ze sa neda uz natriet.Zo skusenosti viem,ze je lepsie si zainvestovat do drahsej kozmetiky,niekde vo Fann parfumeries,alebo Marionaud,ale napriklad aj znacka Astor je podla mna super,tiez aj L'oreal,rimmel nema moc kvalitne ruze..a tiez od S-he sa mi totalne znicil ten dvojity lesk uplne sa pokazil ten spojovnik.Ale ako ceny maju dobre(S-he)a nie vsetko je od nich zle:hovorim pudre su celkom fajn a ceruzka na oci od miss sixty je super..a ceruzky farebne od s-he mozu byt dobre si myslim a tiez aj lesky od miss sixty a korektor miss sixty je super :))..inak spirala od S-he ta s tymi fialovymi plamienkami jaks taks..ked sa minula tak som ju pouzivala na oddelovanie rias.:),ale nebola az tak zla,len moc ani nepredlzila a celkovy efekt bol divny..inak Collosal od Maybelline je super spirala,a aj Volume collagene od L'oreal,ale az ked je trochu vyminuta podla mna.A teraz je taka nova znacka,ze essence nehovorim,ze patri k tym najlepsim,ale je dobra na lesky na pery a tak su lacne a tiez gulicky na licka su od ESSENCE najlepsie :DDDD.Teraz si chcem ist kupit este jeden lesk od essence nove licka a vyskusat farebne ceruzky nejake od essence :))))

BEATKA_10

Kozmetika S-HE stylozone ja naozaj dobrá ja ju používam uz asi rok a asi najviac sa mi osvedčila. Laky na nechty su naozaj dobré a máte ich vo všetkých farbách. Púder, korektor a make-up to je moja výbava. Aj ceruzky na oči sú fantastické najmä tie vysúvacie! Kozmetiku S-HE vrelo doporučujem každej žene, kotrá che vyzerať prirodzene krásne. A čo sa týka cien a dostupnosti. Sú ozaj lacé oproti znáčkám ASTOR, MAYBELINE? RIMMEL, MANHATAN...Taký púder kupiš od nejakých 5 eur niekde aj lacnejšie.

anna22

ahojte, ja si myslim ze znacka she nie je bohvieco, mozno ma pekne odtiene lakov ale tam sa mi zda moc tenky stetcek :-) missporty je podla mna lepsia znacka...maju mju oblubenu spiralu...ale ostatny sortiment by som si nekupila...inak poculi ste o tej novej spanielskej kozmetike co sa ide predavat aj u nas? vyzera uzasne az luxusne by som povedala a ceny su porovnatelne napr. aj s missporty