Kozmetika S-HE stylesezone

Príspevok v téme: Kozmetika S-HE stylesezone
jaja_17

chcela by som sa optat ake mate skusenosti s touto kozmetikou???...je to lepsie ako miss-sporty??? citala som ze je dobra..aj make-upy aj pudre...a mna zaujima hlavne lesk pre ziarivy a briliantovy lesk...mate s nim skusenosti je pekny??? ake ma odtiene a aka je cena??? mno mozno vela otazok ale prosim poradte...diki

akinom007

no ja moc SHE nemam sancu kupovat lebo v nasom meste nie je DM:( ale tak predsa mam od nich laky na nechty a hodnostila by som ich ako taky priemer. inak ked som si tak v Dm-ku prezerala tie vyrobky SHE spiralu a make up by som asi od nich nekupila
podla mna s miss sporty je to taka rovnaka kvalita

katu5ik

a suhlasim s lll ... make up a riasenku by som si tiež nekupila..neviem preco..make up mam od manhatannu - na aknoznu plet:):) a ten mi super vyhovuje a riasenky rimmel alebo maybelline.

mirka2222

ja mám rada od s-he korektory, očné linky, mala som aj púder, zaujímalo by ma aké sú od nich tiene a ceruzky na oči

jaja_17

mno vsakk ja sa pytam ....a ja som pouzivala kadeco aj max factor aj miss sporty oriflame avon...ale fakt ma zaujali od s-he lesky

lll

ak si doteraz pouzivala len miss sporty tak by si s nou mala by spokojna ale ak by si pouzivala napr.max factor tak by sa ti s-he moc nepacila,ja si od nej kupijem lesky a laky,planujem tiene,konturky,linku
to mi vyhovuje ale taky make-up alebo riasenku by som si od nich nekupila...