silvester

Príspevok v téme: silvester
onlyme

Dalsia z tem, ktore odbocuju od zdravia, ale co uz...
Chcem sa poradit - s priatelom ideme na Silvestra do jedneho hotela v inom meste. Hotel je 4*. Na Silvestra je tam prichystany program - jedlo, pripitok, zabava s DJ-om, ohnostroj atd. Chcem sa spytat, ci nemate nejake skusenosti, ake je na taky program vhodne oblecenie...teda ci treba ist "slusacky" - myslim spolocenske saty, alebo ako? Najlepsie ak viete z vlastnych skusenosti... Vdaka

onlyme

hm, mam aj jedny saty - kupovala som si ich na svadbu priatelovmu bratovi - jednoduchy strih, dlhe po clenky, farba taka zaujimava kovovo-leskla, na ramienka, ale nemaju moc velky vystrih - len neviem ci saty nebudu az "prilis", ale asi ich pre istotu vezmem so sebou. snad daco este pozhanam... chcem sa zabavat a nie stresovat s oblecenim;-)

kla.ra

neviem z akeho si mesta, ale v Zare v auparku a v takych podbnych obchodoch ako Mango a tak maju teraz vela velmi peknych veci na silvestra a hlavne pre 25rocnu babu :) prekrasne saticky a rozne topy, urcite mas z coho vyberat...

amarett

no ja by som moc rifle neodporucala, lebo napr. v zahranici ta niekde ani do klubu nepustia ked tam prides v rifliach, urcite su vhodnejsie nohavice

onlyme

mam 25:-) vdaka za vsetky rady, asi budem musiet bezat do obchodu, mam vacsinou totiz same "pohodove" veci, myslim tym na bezne nosenie

kla.ra

mozno by boli fajn aj rifle/ tmavo modre, alebo cierne, cigaretoveho strihu/ plus nejaky top, mozno obzvastneny trblietkami,a lebo proste nieco stylovo elegantne a cierne topanky na opatku...a este to treba prisposobit veku samozrejme :) lebo vies, neviem, ci mas 50, 30 alebo 17 rokov :)

amarett

no vhodne su uplne jednoduche šaty typu little black dress ale nic nepokazis elegantnym topom a nohavicami, urcite nie nic obycajne, ved si zober ze na silvestra aj na diskoteke su ludia o trosku krajsie obleceny ako vo vsedny den

onlyme

ved prave, ze sa bojim, aby som sa nestrapnila oblecenim... vdaka za nazor a radu, musim teda daco pohladat v skrini:-/

elegancia

tak ja by som urcite volila nieco elegantnejsie. myslim tym napriklad: nejake elegantnejsie gate a topanky a k tomu nejaky ten top. to je take idealne + nejaky ten vhodny sperk/ doplnok. alebo mozes aj nejake elegantnejsie sacko, popr. bluzku. ale nic take sportove, lebo tak ide o nejaku "udalost" a urcite to vsetci tak pojmu, tak aby si sa necitila trapne.