Priateľka má nábeh na anorexiu

Príspevok v téme: Priateľka má nábeh na anorexiu
eXeS

Dobrý deň
Chcem sa s vami poradiť s nasledujúcim problémov. Začal som pozorovať na mojej priateľke priznaky anorexie, keď sme vonku takmer nič neje len pije vodu, denne musi spravit 20KM na stacionárnom bicykli,stále sa len vodou nadája aby jej neškvrkalo v bruchu,keď jej poviem že je chudá tak ona na to že jej klamem že je tučná a pritom má pri 165cm 45kg(ak už nie aj menej). Kedže mi na nej záleži žačínam hlaďat spôsob ako jej to vyhovorit, strašne sa jej páči filozofia Pro ANA,čo už je defacto fanatizmus za anorexiou. Už som z toho zufali neviem ako jej mám pomôcť, keď som naznačil,že to poviem jej rodine tak hneď do mna že nech to ani neskušam aj keď podla mna to jej mama vie a čo som počul tak sa kvoli tomu dost hadaju ale je tvrdohlavá ako palica a nedá si povedať.Netušim čo mám robit,prosím vás ak máte skusenosti s podobnými pripadmi poradte mi čo mám robit,dakujem, nechcem aby sa jej niečo stalo:(

fgf

ja by som jej povedal "ty si uvedomujes, ze si anorekticka?" a potom sa trochu porozpravat a ukazat jej este nejaky clanok o anorexii na nete a mozno jej to trkne

Tana black

skus jej kazdy den povedat aka je krasna, ako jej to welmi pristane...ako welmi lubis a ze je proste nadherna ale w prwom rade dohoworit nejako...proste jej powedat ze ak to robi pre teba tak nemusi, nema na to dowod ebo tebe sa paci a pre teba je dokonala...